Karadeniz Pet

yaş ve eğitim

• Konbuyu başlatan Ares16
  • Başlangıç tarihi
A

Ares16

Guest
Sizce oğlum eğitmek için iyi bi yaştamıdır?

rmRlAm.jpg

merhaba,
levent bey zaten cevap vermiş..
dün ya da evvelki günden hatırlıyorum konu açmıştınız; kuşunuzun boynunu eğme durumu/sorunu ne durumda diye merak ettim; umarım gelişme vardır..

2-3 aylık erkek gibi duruyor.
Rahatlıkla eğitilebilir.

Teşekkür ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

merhaba,
levent bey zaten cevap vermiş..
dün ya da evvelki günden hatırlıyorum konu açmıştınız; kuşunuzun boynunu eğme durumu/sorunu ne durumda diye merak ettim; umarım gelişme vardır..
Öncelikle ilginize teşekkür ederim.
O gün gelen yorum çok korkuttu beni ama her gün daha iyi. Parmağıma aldığımda falan hiç eğmiyor, İlgilenmediğimiz zaman eğip oturuyor ama her zaman değil artık o da. Herhangi bir bilgim yok bu sadece bu tahmin ama ortama alışmaya çalışırken öyle bir davranış geliştirdi diye düşünüyorum. Sizcede doğru olabilir mi?

ben de pek tecrübeli değilim, formu takip ederek bilgilenmeye çalışıyorum, o yüzden inanın bilmiyorum, tecrübeliler cevap verse daha doğru..
ama fikrimi soruyorsanız, davranışları ve duruşu iyiye gidiyorsa sorun olmasa gerek..
umarım kısa sürede tamamen düzelir..

ben de pek tecrübeli değilim, formu takip ederek bilgilenmeye çalışıyorum, o yüzden inanın bilmiyorum, tecrübeliler cevap verse daha doğru..
ama fikrimi soruyorsanız, davranışları ve duruşu iyiye gidiyorsa sorun olmasa gerek..
umarım kısa sürede tamamen düzelir..

İnşallah benimde
tek temennim o..

Geri