petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaş ve eğitim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ares16 tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ares16

Ares16 Guest

Sizce oğlum eğitmek için iyi bi yaştamıdır?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. cnkrc

cnkrc Guest

merhaba,
    levent bey zaten cevap vermiş..
    dün ya da evvelki günden hatırlıyorum konu açmıştınız; kuşunuzun boynunu eğme durumu/sorunu ne durumda diye merak ettim; umarım gelişme vardır..

4. Ares16

Ares16 Guest

Teşekkür ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.
    O gün gelen yorum çok korkuttu beni ama her gün daha iyi. Parmağıma aldığımda falan hiç eğmiyor, İlgilenmediğimiz zaman eğip oturuyor ama her zaman değil artık o da. Herhangi bir bilgim yok bu sadece bu tahmin ama ortama alışmaya çalışırken öyle bir davranış geliştirdi diye düşünüyorum. Sizcede doğru olabilir mi?

5. cnkrc

cnkrc Guest

ben de pek tecrübeli değilim, formu takip ederek bilgilenmeye çalışıyorum, o yüzden inanın bilmiyorum, tecrübeliler cevap verse daha doğru..
    ama fikrimi soruyorsanız, davranışları ve duruşu iyiye gidiyorsa sorun olmasa gerek..
    umarım kısa sürede tamamen düzelir..

6. Ares16

Ares16 Guest

İnşallah benimde
    tek temennim o..

Sayfayı Paylaş