Karadeniz Pet

yaş ve ırkı konsunda yardım rica

sacar37

Yeni Üye
merhabalar, ailemizin yeni bireyi mavişin yaşı cinsiyeti ve ırkı konusunda dilgi rica ederim, şimdiden çok teşekkürler

GnLWOy.jpg

0VOW3W.jpg

Son düzenleme:
Bu konuda tecrubem yok ama ben size bisey sormak istiyorum bu resimleri direk nasil koyabiliyosunuz ben bir turlu yapamiyorumda.

site içerisinde teknik destek adlı başlıkta detaylı açıklama mevcut bilginize

Bu konuda tecrubem yok ama ben size bisey sormak istiyorum bu resimleri direk nasil koyabiliyosunuz ben bir turlu yapamiyorumda.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:20 -->-> Daha önceki mesaj 03:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:21 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

merhabalar, ailemizin yeni bireyi mavişin yaşı cinsiyeti ve ırkı konusunda dilgi rica ederim, şimdiden çok teşekkürler

GnLWOy.jpg

0VOW3W.jpg

40-50 günlük bir erkek.

Son düzenleme:
Tesekkurler ben direk eklediginizi dusunmustumde:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:27 -->-> Daha önceki mesaj 03:25 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:20 -->-> Daha önceki mesaj 03:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:21 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

40-50 günlük bir erkek.

Ben kusumu degistirneyi dusunuyorumda bi kusun yavru ve saglikli oldunu nasil anlayabilirim nelere dikkat etmeliyim

Tesekkurler ben direk eklediginizi dusunmustumde:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:27 -->-> Daha önceki mesaj 03:25 --

Ben kusumu degistirneyi dusunuyorumda bi kusun yavru ve saglikli oldunu nasil anlayabilirim nelere dikkat etmeliyim
Gagasında siyahlık olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:04 -->-> Daha önceki mesaj 04:03 --

Yerli,erkek, 40 günlük civarı. Maşallah.

Geri