petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rockythebudgie tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. rockythebudgie

Yaş + Birkaç soru :)

İyi günler arkadaşlar oğluşumun yaşını tam olarak öğrenmek için net bir fotoğraf çektim önceki soruşumda 3-4 aylık demiştiniz fakat resim yandandı ve pek net değildi şimdi fotoğraf makinesiyle daha net bir çekim yaptım ben 1-2 aylıkdan fazla olmayacağını düşünüyorum. Sizce ne kadarlık :D

+
    Birde kuş kafesteyken elimi soktugumda korkmuyor veya ısırma eğilimi göstermiyor. Elimi hafifçe karnına yaklaştırdıgımda parmağıma çıkıyor fakat kapağını açtıgımda veya elimdeyken dışarı çıkardıgımda hemen kafesinin içine geri atlıyo dışarı çıkmak istemiyor , acaba ne zaman çıkar kafesinden birde konuşma eğitimine ne zaman ve ne şekilde başlamalıyım neler yapmalıyım . sözü fazla uzatmayayım teşekkürler . :)

#1 rockythebudgie, 5 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ekim 2013
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş sizinde bildiğiniz gibi yavru 2 aylık civarı..

3. Ferhan Celik

daha cok kucuuuk bebis :)

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz 2 aylık civarında maşallah, diğer sorularla ilgili forumda detaylı bilgiler mevcut.

5. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    bebek mubis bebek daha..

6. M, Selim Dogan

Sayfayı Paylaş