Karadeniz Pet

Yaşasın yuppiii :D

sadullah dinç

Meraklı Üye
Bugun kafesin altına oturdum bir 2 3 dk kur sesi geliyordu kafamı bir uzattım erkek ayağı dişiye atmış üstüne çıktı 5 saniye kadar yapmaya çalıştı sonra indi şimdi öyle kur sesleri çıkarıyor çiftleşme videoları izletmek işe yaradı sanırım 5 6 kere laptopun karşısına koydum onlarda öyle izle :D

devamı gelir

hep senin sayende herkez bir taktit söyledi işe yaraamdı sen video izlet dedin bir izlettim işe yaradı yanlız erkek en ufak şeyde yuvalığa kaçıyor nedeni nedir

sana yardımmı dokunduysa ne mutlu bana ... erkke ürktünden dolayı kaçıyor ... buna bir care bulamansın eşiyle beraber oldugug sürece... sen ne kadar az rahatsız edersen o kadar cok çiftleşirler yani erkke korktundan çiftleşmez seni gördünden ne kadar az kendini gösterirsen o kadar cok çiftleşir

Hayırlı üretimler dilerim..

hep senin sayende herkez bir taktit söyledi işe yaraamdı sen video izlet dedin bir izlettim işe yaradı yanlız erkek en ufak şeyde yuvalığa kaçıyor nedeni nedir

size ve ortama alışınca erkek kaçmayacaktır.
Kendi çiftimden biliyorum, aldığım tarihten 4 ay sonrasına kadar ayağa kalksam korkudan napacağını şaşırıyorlardı. Şimdi kafesin dibine gidiyorum 5 cm yakınına sokulup onunla konuşuyorum kımıldamıyor bile. Dişim dahi artık kaçmaz oldu. Yinede dişi hala tırsak ama erkek kımıldamıyor bile.
Sadece kafese elimi sokunca yuvaya kaçıyorlar o kadar.

bendeki dişide yuvalığa ilgili göstermiyordu, yuvalığın içinde kuş sesi açtım telefonla. Bunu duyunca girip çıkmaya başladı. Erkek ve dişi sırayla kur yapıyorlar ama çifleşme olmadı henüz. Ne kadar zamana çifleşirler acaba?