petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaşı ? bakarsanız sevinirim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus Emre OĞUZ tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yunus Emre OĞUZ

İyi Günler arkadaşlar elime bir kuş gecti ama yaşı oldukça küçük bence yuvadan daha atlamamış yada atlamaya az kalmış o dönemlerde diye düşünüyorum değerlendirirseniz sevinirim en merak ettiğim şey yem kırabilir mi bu :/ şuan ki duruma göre sadece normal yem kullanabilirim kabuksuz, kanarya yemi alma gibi durumum yok, normal yem kırabilir mi kıramaz mı ona göre değerlendirirseniz sevinirim :/

2. Tevfik AKTUNÇ

Tahminim 35 günlük falan gibi duruyor.
    Yunus Emre kuş balkona mı geldi yoksa? :)

3. Yunus Emre OĞUZ

yok ya nerde bende o şans bize balkona gelmeyi geçtik biz balkondan kaçırıoz :'(

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    en fazla 40 günlük erkek.

5. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Bir buçuk ay civarı gibi bence.sanırım yem kırabilir

6. Yunus Emre OĞUZ

bilmiyorum tünekde duramıyordu durmaya başladı cere rengi daha bembeyaz

7. Tevfik AKTUNÇ

Kardeşim tünekte duramıyorsa kafesin altına yem koy oradan yesin

8. Yunus Emre OĞUZ

koydum döktüm birazda bir zaman sonra baktım tünekde ama gene altta yem duruyor tünekde durması sevindirdi :)

Sayfayı Paylaş