petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşı,Cinsi ve Irkı Konusunda bilgi lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Okan Özyurt tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Okan Özyurt

merhabalar..fotoğraftaki kuşun yaşı,cinsi ve ırkı konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim?(son 3 resimi flashsız çektim)

#1 Okan Özyurt, 7 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Nisan 2013
  2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yavru bir yerli,dişi olma ihtimali var :)

3. Seher Ün ERTEK

bana erkek 3 aylık gıbıgeldı flaşı kapatıp cekebılırsenız daha sağlıklı bılgıler alırsınız maaşallah cok sevımlı

4. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    3 aylık yoktur bu seher abla :)

5. Seher Ün ERTEK

hadi ya :) yiyecek ekmek çok demekkı daha alp :D

6. Y.Emre Aydın

Seher hanım,

2-2,5 aylık yerli yakışıklı bir erkek.(dişi olma ihtimali olsada bence çok düşük bi ihtimal) Maşallah renkleride çok güzel :)

7. Deniz BATUR

Maşallah renkleri çok güzelmiş.Benim 2 aylık kuşumla sanırım benzer cere renkleri var ve ona üstadlar erkek demişti.

8. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...güzel bir erkek...yaklaşık 2 aylık civarı olabilir...sol ayağında bir sorun mu var ? diğer daha bilgili arkadaşlardan da yorum almak lazım...

9. Okan Özyurt

ayağında bir sorun yok..basması ve kavraması düzgün..biraz araştırma yaptım..cins olarak sarı yüzlü mavi spangle diye geçiyor..20 gün kadar önce aldığımda ceresi pembeydi..şimdi pembe mor arası bir renk aldı..bende erkek olduğunu düşünüyordum..ama yavru olduğundan sizlerinde görüşlerinizi almak istedim..

10. Engin DERİM

Yakışıklı delikanlı maşallah.

11. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Son 3 resimde erkek olduğu belli... ama yok yok bu kuşta bi dişilik seziyorum ben ama hadi hayırlısı

#11 Ali Alp ÇOŞAN, 8 Nisan 2013
    Son düzenleme: 8 Nisan 2013
  12. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    2 aylık civarı terli erkek sanırım

13. sumut

sumut Guest

hayır ben koyuyorum kimse demiyor bu kesin erkek kesin dişi die, benim kuşta hormonal bozukluk mu var beyaz ve mavi cere rengi

14. Yücel YETİMOĞLU

hocam yavru kuşlarda net belli olmayabiliyor , heleki bazı mutasynlarda kuşun yaşı 1, 1.5 olmuş onlarda dahi net anlaşılamaybilyr o zaman kuşun tavrlarndan eş tutarsa eşinden anlaşılyor (sizin kuşunuzda diger arkadaşlarn dedgi gbi çok büyük ihtimal erkek )

Sayfayı Paylaş