petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşı en fazla kaçtır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve speedy_one tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar,yaşı en fazla kaçtır dersiniz? Ben tahminde bulunamadım ama 1 yaşından büyük olduğuna eminim.

[​IMG],

2. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Bu da başka bi foto.

3. armand0

armand0 Guest

Genelde 1 yaş üstü kuşların yaş tahmini pek yapılmıyor ama fazla yaşlı değil gibi duruyor

4. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Cevap için teşekkürler İlker Bey,ben de 1 yaş üstü olduğu için tahminde sıkıntı çektim. Belki birileri beni birazcık daha aydınlatabilir diye düşündüm.

5. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 yaş üstü olduğu kesin, yanına bir erkek alsan iyi olur bence.

6. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Yanındaki erkeğinin fotosu bu. Biz de küçük küçük cibilerimiz (yavrularımız) olsun istiyoruz artık. Bu erkekle eşleşmek için çok yaşlı değildir umarım.

7. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Biliyorum yaş sorusu çok fazla soruluyor (sıkılanlarınız vardır) ama dişi çok yaşlıysa mecburen değiştircem, o yüzden fikirlerinizi bekliyorum.

8. Tunç ÇAĞATAY

Erkekde dişide iyi dişide iris var henüz 1.5 yaşında felan taş çatlasa oda erkekde saglam iyi eş tuttu ise tamam

9. armand0

armand0 Guest

Eğer aralarında kavga filan yoksa ayırmayın zamanla eşleşirler erkeğinde maşallahı var değiştirceksenizde eşi kendisi seçsin

10. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kavga falan yoksa biraz bekle, aralarında öyle çok yaş farkı yok, dişi kızışmaya başlamış galiba, umarım eş tutarlar.

11. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Şimdilik aralarında ciddi bir kavga yok,dişi de ısınma da yok ama. Erkeğimiz çok hevesli,sürekli kur yapıyor,ayak atmaya uğraşıyor,dişimiz en fazla tek gaga darbesinde bulunuyor. Zaman vericem bakalım,erkeğimiz er ya da geç gönlünü yapar diye umuyorum. Herkese teşekkürler cevapları için.

Sayfayı Paylaş