petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşı, Irkı ve Eğitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sertaylan tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Kuşum Badem'in yaşını ve ırkını merak ediyorum. Ayrıca eğitimiyle ilgili ilk bir hafta kafesten çıkarmamı söylediler ama ben dayanamayıp çıkardım. Fotoğrafta da görüldüğü üzere daha 2. gününde elimden yem yemeye başladı. Çıktığı zaman fazla uçmuyor ve yorulduğunda kafese yaklaştırınca içeri giriyor. Elimi uzattığımda elime geliyor, omzuma çıkıyor. Güveni oluştu sanırım. Sürekli ilgilenmeye çalışıyorum. Yem yemesi gayet iyi fakat fazla su içmiyor. Dışkılamasında biraz sıkıntı var sanki. Poposunun etrafı çok kirli. Ama yem yediği için kabızlık gibi bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yavru kuşlar başlarda cok su icmez,
    poposunun öyle olması normal, muhtemelen yuvalıkta dıskısının üstüne oturmustur. havalar biraz ısınsın banyo egitimi verirsiniz, temizlenir kendisi
    elinize cabuk alısması güzel olmus, ilginizi eksik etmeyin..

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    İki aylık yerli.

4. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    Yaşını doğru söylemiş ama ırkında iyi kandırmış. Anası babası bu dedi, jumboydu. Ama internette yavru fotoğraflarını görünce pek inandırıcı gelmemişti. Fiyatı da çok düşüktü zaten. Neyse sağlık olsun.

Sayfayı Paylaş