petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşı ırkı ve kafesim uygunmu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ertunc123 tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ertunc123

ertunc123 Guest

Selam arkadaşlar kuşumu daha bugun aldım kafesi uyarladım bıraz yuksek bır yere astım odamda sızce uygunmudur yapmam gereken bırsey warmı extradan?Elime geliyor kendını sevdırıyor ılk gunden daha fazlada ustune gıtmek ıstemıyorum sızce ne yapmalıyım .Ve yaşı ırkıyla ılgılı yardımcı olursanız sevınırım ilginiz ıçın sımdıden teşekkurler..
    [​IMG][​IMG]

2. Mehmet ŞEKER

3,5- 4 aylık erkek ingiliz gibi

3. Ali KOÇAK

maşallah genç İngiliz erkek.kafesiniz harika.

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah kafes gerçekten çok güzel hayırlı olsun

5. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    hagen vision kafes alman mali :) fiyatida iyi 200 liraya gormustumm

6. ertunc123

ertunc123 Guest

120 liraya aldım ama saga sola yemı sıcramıyor..tül gibi ayagına takılmıyor şeffaff ıcı rahat goruluyor kafesı bende sevdım.kuşun durgunlugu gecse bıraz sanırım yenı bır yer oldugu ıcın cok durgun ama kendını sewdırıyor

Sayfayı Paylaş