Karadeniz Pet

yaşı ne acaba benim kusumun

• Konbuyu başlatan sahan
  • Başlangıç tarihi
S

sahan

Guest
XWV7A6.jpg

Hircinligi yasindanmi kaynaklaniyor acaba egitemiyorum bunu aslinda benim bir fikrim var . Bu cok uzak bana egitmem cok zor gorunuyor yasida ilerledi hayli zor bunun yanina birde disi alip egitmek icin yavruyumu bekleyeyim ne dersiniz . Cok hircin cunku bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

5-6 aylık cıvarı gözüküyor.

Sizce ne yapmaliyim

Hircinligi yasindanmi kaynaklaniyor acaba egitemiyorum bunu aslinda benim bir fikrim var . Bu cok uzak bana egitmem cok zor gorunuyor yasida ilerledi hayli zor bunun yanina birde disi alip egitmek icin yavruyumu bekleyeyim ne dersiniz . Cok hircin cunku bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

Sizce ne yapmaliyim

valla gosterdıgınız ılgıye baglı buna daha cok ılgı gostersenız hırcınlıgı gececektır onunla aıle olun sizi sevecektır.

Yanina yaklasmama izin vermiyorki cok urkek ve beni sevmiyor sizce nasil bir program işlemem lazim

yavas yavas acele etmeyın en baslarda kafesın ıcıne yavasca parmagınızı sokun kasımaya calısın korktugu zaman parmagınızı bekletın sonra gene yavasca kasıyın bı zmandan sonra hosuna gıtcektır sonra sonra her gun tekrarlyın 10 gun sonra parmagınızı uzatın cıksın ustune sonra avucunuzda yem koyun yemeye calıssın sonra sonra da aynı seylerı dısarı cıkarark tekrarlatmaya calısın alısacaktır. ama sabırlı olunuz hıc bı sekılde kusu avucunuzla tutmayın her zaman parmagınız uzatın ustune cıkarak kusu tasıyın.

Geri