petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaşı ne acaba benim kusumun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sahan tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. sahan

sahan Guest

2. Ahmet Behçet

5-6 aylık cıvarı gözüküyor.

3. sahan

sahan Guest

Hircinligi yasindanmi kaynaklaniyor acaba egitemiyorum bunu aslinda benim bir fikrim var . Bu cok uzak bana egitmem cok zor gorunuyor yasida ilerledi hayli zor bunun yanina birde disi alip egitmek icin yavruyumu bekleyeyim ne dersiniz . Cok hircin cunku bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

Sizce ne yapmaliyim

4. Ahmet Behçet

valla gosterdıgınız ılgıye baglı buna daha cok ılgı gostersenız hırcınlıgı gececektır onunla aıle olun sizi sevecektır.

5. sahan

sahan Guest

Yanina yaklasmama izin vermiyorki cok urkek ve beni sevmiyor sizce nasil bir program işlemem lazim

6. Ahmet Behçet

yavas yavas acele etmeyın en baslarda kafesın ıcıne yavasca parmagınızı sokun kasımaya calısın korktugu zaman parmagınızı bekletın sonra gene yavasca kasıyın bı zmandan sonra hosuna gıtcektır sonra sonra her gun tekrarlyın 10 gun sonra parmagınızı uzatın cıksın ustune sonra avucunuzda yem koyun yemeye calıssın sonra sonra da aynı seylerı dısarı cıkarark tekrarlatmaya calısın alısacaktır. ama sabırlı olunuz hıc bı sekılde kusu avucunuzla tutmayın her zaman parmagınız uzatın ustune cıkarak kusu tasıyın.

Sayfayı Paylaş