petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yasi nedir goz resmini ekledim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve faruk gezer tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Genc kus diye aldim ama goz irisine bakinca karar veremedim sizce yasi nedir.

#1 faruk gezer, 10 Ekim 2015
    Son düzenleme: 11 Ekim 2015
  2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    1 Yaşını doldurmuş.

3. Cüneyt Kaya

Beğenileri:
    0
    Elinizde baya sakin doluyor insana alisikmi

4. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Fazla buyuk degildir ins. Disisi 4 aylik daha. Ele aliskin degil salmadan bugun aldim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Yasi hakkinda bilgi alabilirmiyim.

5. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşu rainbow benzetim 1,yaşını cokdan doldurmuş

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    gözlerde ki irisin beyazlaması ile kuşların üreme çağına girip girmediğini anlarsınız, bu süreç 4 ayda olabilir 1 yılda, alın tüylerinden de anlaşıla bilir, yaşlandıkça koyudan açığa doğru ilerler, genellikle ergenliğe giren kuşların yaş tahmini yapmak zordur. 1 yaşında ki kuş ile 3 yaşında ki kuşta aynı görünebilir. bazı deneyim ki ustalarımız ayaklarında ki deri yapısından anlaya biliyorlar, yaşlandıkca kırışmalar oluyor. sizin kuşunuza gelince üreme çağına girmiş çok güzel bir erkek güle güle besleyin

Sayfayı Paylaş