Karadeniz Pet

Yaşı nedir?

3 aylık gibi duruyor bence ikisi de mümkün

Çok teşekkür ederim. Peki başının ordaki tüyler neden o şekilde? Tüy dökümü gibi bir durum mu? Birde gözlerindeki koyu gri iris belli 3 aylık kuşlarda o belli olur mu?

benimkide böyle :D yavru nasıl bulcaz ppffffffffffffffffff

Tüy değişiminden dolayı öyle çıkıyor zamanla belli olmayacaktır bence 3 aylık civarı ama uzmanlardanda cevap bekleyelim bakalim

Peki yeniden çok teşekkürler işin ustalarından cevap bekleyelim bakalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

benimkide böyle :D yavru nasıl bulcaz ppffffffffffffffffff

Bende daha yeni aldım yavru diye düşünmüştüm o an fark edememişim galiba :) Sizinki hakkında ne dediler ?

Kusunuz erkek ve 4 aylık civari, kafa tuyunu
açmaya başlamış.
Plastik yerine ahşap tunek kullanmanızı tavsiye ederim.
Güle güle besleyin.

Rica ederim, mümkündür tabiki. Lakin size alışmasi ve eğitime
cevap vermesi daha zor olacaktır.
Konusturmak için yavru tavsiye etmemizin sebebi budur.
önce kuşun ortama alışmasi, size güvenmesi lazım.

İnşallah başarılı olabilirim bu konuda. Yeniden teşekkür ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Peki tüy dökmesiyle alakalı yapılması gereken bir şey var mıdır ? Yoksa bu doğal bir süreç olup kendiliğinden son mu bulur ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Kuşun yaşı hakkında ustalarından yorum bekliyorum lütfen yardımcı olun..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Rica ederim, mümkündür tabiki. Lakin size alışmasi ve eğitime
cevap vermesi daha zor olacaktır.
Konusturmak için yavru tavsiye etmemizin sebebi budur.
önce kuşun ortama alışmasi, size güvenmesi lazım.
Birde kuşun başı sanki içe girmiş gibi ilk defa gördüm bu durumu bir sorun mudur acaba?
http://i.hizliresim.com/n5la1R.jpg

3 4 aylık bu dönemde konuştu konuştu 1 2 ay sonra artık çok zor

bence 4-5 aylık kuşunuz. çünkü aynı renkte benimde 3.5 aylık yavrum var çizgileri bu kadar kaybolmadı.

Halsiz duruyor kuş, bulunduğu ortam soğuk mu?

20 derece var bulunduğu ortamın sıcaklığı ama kuş için yeterli mi sıcaklık bilemiyorum. Yeni geldi daha o yüzden öyle kabarık duruyor olabilir diye düşündüm ama ishalide var. Ne yapacağıma bende şaşırdım galiba. Birde başının o şekilde içe doğru olması tedirgin etti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

3 4 aylık bu dönemde konuştu konuştu 1 2 ay sonra artık çok zor

Değiştirmekte istemiyorum umarım bu 1 2 aylık süre içinde alışır. İmkanı vardır ama değil mi?

20 derece var bulunduğu ortamın sıcaklığı ama kuş için yeterli mi sıcaklık bilemiyorum. Yeni geldi daha o yüzden öyle kabarık duruyor olabilir diye düşündüm ama ishalide var. Ne yapacağıma bende şaşırdım galiba. Birde başının o şekilde içe doğru olması tedirgin etti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Değiştirmekte istemiyorum umarım bu 1 2 aylık süre içinde alışır. İmkanı vardır ama değil mi?

Hiç birşey imkansız değildir fakat bana sorarsan ben yeme yeni düşmüş bi yavru almanı tavsiye ederim. Bu zamana kadar neden konuşturmaya çalışmadın ki biraz geç kalmışsın bu konuda

Hiç birşey imkansız değildir fakat bana sorarsan ben yeme yeni düşmüş bi yavru almanı tavsiye ederim. Bu zamana kadar neden konuşturmaya çalışmadın ki biraz geç kalmışsın bu konuda
Bu kuşu daha bugün aldım yeni yani aldığım petshoptaki adam 3 aylık var dedi ama yavruların içindeki en yavruda buydu galiba.

Ishalden kaynaklidir kabarık duruşu.
20 derece yeterli bir sıcaklık.

Bu kuşu daha bugün aldım yeni yani aldığım petshoptaki adam 3 aylık var dedi ama yavruların içindeki en yavruda buydu galiba.

bence minimum 4 aylık bu bugün aldıysan durma götür değiş yada paranı al burda üretilerden al

Geri