Karadeniz Pet

Yaşı ve cinsiyeti..

• Konbuyu başlatan gokmenm
  • Başlangıç tarihi
G

gokmenm

Guest
Flash kullanarak çektiğim bu fotografa göre,
Bu kuşun yaşı ve cinsi ne olabilir arkadaşlar.

Düz kuş aradım bunu buldum,
eğitme yaşını geçmiş mi acaba?

3 aylık dişi bir kuş gibi görünüyor maşaallah eğitebilirsiniz kuşunuzu

Çok teşekkürler..sevindim..7 ay olabilir demişti bir kişi, o sebeple canım sıkılmıştı.Hemen foruma üye oldum o sebeple..

Bir sorum daha var, Konuşması için Erkek almam mı gerekirdi, bugün aldım geri verip erkek alsammı, yoksa fark yokmu?..düz renk olarak bu vardı elinde..

Dişi kuşlarda konuşabilir fakat kelime dağarcıkları daha düşüktür.. Karar sizin bunu da eğitebilirsiniz

çok Teşekkür ederim..Sağolun..
Sanırım eğitmeyi seçiyorum..
Az konuşur öz konuşur :)
5 kelime öğrenir sanırım..Oda yeter .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Arakadaşlar bugün gittim.Aldığım kişi ile konuştum..
Erkek ve yavru olduğunu söylediği başka bir kuşla değişti..

Eğitilebilecek yaşta ve erkek bir kuşmu acaba?Bu mevzu uzadıkça canım sıkılıyor..
:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Bu da farklı bir resim

Bu kuşda dişi ve en az 3 aylık, eğitilebilir tabiki.

yaa ciddenmi dişi, bakıp bakıp erkek diye veriyor..
:))
flashdan olmasın birde flaşsız çekeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek yavru bir kuşun çeresi (burnu) mor olmalı
yavru olduğunu da anlamanın en kolay yolu gaga ucunda siyahlıklar olur.
bu kuş dişi.

dişi kuş gidip koyu mor ceresi olan bi yavru alın :)

gittim...yoruldum..Omu erkek bumu erkek derken, satıcının yoğun ısrarı ile bu kuşun erkek olduğunu söyledi..
Aslında ben farkedemiyorum..
Çok sıkılmakla birlikte yarın yine değişebilirim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

yine belli değil diimi?

Geri