petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşı Ve Irkı Nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nemlu tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    Bu gün yeni kuş aldımda adam yaşını bilmiyormuş bende size sorayım dedim sizce bunun yaşı kaçtır bilenler cevaplayabilirmi ?

bide ben ilk defa kuş beslicem malzeme olarak ne almamı önerirsiniz ?

#1 nemlu, 27 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 27 Ağustos 2015
  2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    40 50 günlük erkek

3. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    bide ben ona ne alabilirim şuan 2 tane süsü var kafes küçük yeni kafes alcamda gaga taşı filan önerebileceğin bişey varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

güncel******

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kafeste tahta tünek, aynasız salıncak, gaga taşı, kalamar ya da mürekkep balığı kemiği, kum, suluk yemlik olmalı. Extra olarakta dal darı ve vitamin alabilirsin.

5. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    eyvallah kafes aldım büyük kafes dediklerini aldım sabah atarım fotoyu olmuşmu diye :D

bide benim kuşta konuşmak istermiş gibi bakıyor nasıl desem ismi paşa arka arkaya paşa diyince gagasıyla konuşmaya çalışıyor tüyleri kabarıyor sanırım bize alıştı :)

Sayfayı Paylaş