Karadeniz Pet

yası ve ırkı?

Nejdet ODABAS

Meraklı Üye
bu akşam satın aldığım muhabbet kusu.yorumlarınızı bekliyorum.

lgdf0.jpg

lgdj8.jpg

Maşallah güzel bir gri jumbo erkek yaşı bir yaşını aşmış bunlarda bilezik olması lazım ama federasyon kuşu degil sanırım fiyatına ne ödediniz acaba...

MaşAllah çok güzeller ustam. Erkek kızışkın anlaşılan.. Dişiyi göremediğim için bilemeyeceğim. Güzel kuşlar. Yalnız o beyaz tüneğin yerine yine ahşap bir tünek koyarsanız iyi olur ustam. Ayrıca şimdilik öyle bir şey olamıyorsa tüneği ters çevirin tüneğin üst kısmı boş olmasın yani.

ustad ,sarı shov geri verdim gri shov'u aldım .shov yazdım bana shov dendi!!!cok pahalıya geldi aldığımda sarı yanında erkekği vardı ama ishalden öldü daha önce de yazmıştım . yası konusunda bilgim yok ama bileziğinde bunlar yazıyor 13-5-DSY-8595.begenmenize sevindim,tşkler.
unutmadan yazayım sarı hastaymış satıcı almak istemedi biraz zorlayınca almak zorunda kaldı....

lgdtf.jpg

Son düzenleme:
Bilezikte tam olarak o mu yazıyor 2013 diyecem 5. ay gelmedi ama maşallah çok güzel ve gerçek show bir jumbo rengide nadir bulunanlardan bilezigindeki rakamlardan birşey anlamadım ama senesini yazmamış olabilirler allah zeval vermesin buna güzel bir kuş maşşallah...

ALLAH razı olsun ustad.bilezikte birebir aynısı yazıyordu,banada 1 yas gibi geldi .sizin dediğiniz gibi 2013 5 aylık olması zor gibi...

Bilezik bilgilerini bilmiyorum ama bu kuşların yaşı var gibi duruyor ustam. Show bunlar. MaşAllah. İrislerine bakıp anlayabiliriz sanırım.

Yani gelmedi o ay çünkü daha :) ama maşallah güzel inşallah iyi bakarsınız buna hayırlı olsun takrardan...

Gözbebeği ustam. Siyah mı koyu gri mi gri mi açık gri mi beyaz mı?

ustleri ortulu actım bakmak için uyuyordu beni kaleye almadı))yanlız gözleri gözukmuyor tüğlü ve cekik göz cinliler gibi cihat ustad...

tamam yarın bakarım cıhat ustad ama aması dostlar yinemi kandırıldım lutfen belirtınız.....

Yok ustam niye kandırılasınız. Bildiğimiz Show bunlar.

cihat ustad aslında bende yasına takılmıştım diğer ustadımız da degınınce acıkcası tırstım.yarın ırıne bakıb bilgi verecem,tşkler.

unutum yazmaya; gagasının uc kısmı kırılmış buyuk ihtimale kanamış.gaga uzarmı,yem yemekte zorlanmaz herhalde????