petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşını bilen varsa yardım edebilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben bir Hollanda cinsi mavi renkte erkek bir muhabbet kuşum var.Şu an resmini telefondan girdiğim için paylaşamıyorum.Kuşu aldığımda satan kişi bana kuşun yavru olduğunu söyledi.Kafasında çizgiler çok sıktı.Birde arkadaki uzun kuyruğu hiç yoktu.Sadece kanatları vardı ve çok küçük gözüküyordu.Aldıktan 3 hafta sonra arka kuyruk çıkmaya başladı.kuşu alalı 8-9 ay geçti.Benim tek istediğim bu kuş aldığımda yaşı neydi?
    Yardımınızı bekliyorum.Saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

İlk aldığımda hemen elime geldi ve kendini sevdirdi
    Şu an 5-6 kelimeyi çok net konuşmakta

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Gagasında siyahlık varsa aldığında siyahlığın yoğunluğuna göre 30-50 günlük kuştur.

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Gagasında belirgin bir siyahlık vardı kafasında çizgiler çok sıktı gözleri simsiyahtı cene rengi ise çok açık bir renkti ama şimdi koyu bir mavi

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Tamam işte 30 günlük ya da biraz daha büyük olabilir.
    Sen buna aldığında 1 aylıktı desen yanılmış olmazsın.
    Güle güle besle.

5. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim saolun

Sayfayı Paylaş