petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşını ve ırkını bilecek uzman biri bakabilirmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akif4242 tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. akif4242

akif4242 Guest

Yaşını ve ırkını merak ediyorum ayrıca cinsiyetini ama cinsiyeti daha yavru oldugu için belli olmaz sanırım araştırmıştım. ? [​IMG]
    Çok şey istiyorum ama bide buna bakın, 2 çeşit yem aldım yani başka yerlerden hangisi daha uygun ?

2. Mehmet ŞEKER

1,5-2 aylık yerli

3. akif4242

akif4242 Guest

Cinsiyeti ve yeminede yorum yapabilirmisiniz ?

4. Gökhan YILDIZ

2 aylık yerli dişi 2 yemide kullanabilirsin hatta 2 sini birbirine karıştır o şekilde kullan

5. akif4242

akif4242 Guest

Öyle yapıyorum zaten sağol. Ayrıca cinsiyeti değişebilirmi çünkü daha yavru değişirmiş.

6. Gökhan YILDIZ

değişmez kim değişir diyosa yalan söylüyor

7. akif4242

akif4242 Guest

Yani daha belli olmaz yavru oldukları için rengi değişe bilir çeresinin dedi kuşu aldıgım adam.

8. Gökhan YILDIZ

senin kuşun dişi ilerde kızıştığı zaman ceresi kahverengi olacak

9. erdincozn54

Evet kuş dişi

10. akif4242

akif4242 Guest

Tamam sağolun ayrıca kızışması ne onu bilmiyorum hemen bakıyorum siteden :D

11. erdincozn54

Kuşlar çiftleşmeye hazır olduklarında kızışmış oluyolar ben öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin

12. akif4242

akif4242 Guest

Bulamadım kızışma ne demek biri söyleyebilirmi. ?

13. erdincozn54

14. akif4242

akif4242 Guest

Evet buldum. Ama ben kızıştırmayı düşünmüyorum bana daha alışamadı alışsında bi

15. akif4242

akif4242 Guest

Yani çok ürkek bide omuza gelmesini istiyorum kanatlarını bantlamayı sonra omuzuma alıp alışmasını istiyorum dogrumu yaparım sence?

16. erdincozn54

Kızışmanın sana alışmasıyla bi alakası yok

17. akif4242

akif4242 Guest

Onu biliyorum bana kızışmayacak sonuçta :D Yani daha yavru ben kızıştırmıcam evimin çocuğu olacak, kızışınca sahibiyle pek ilgilenmiyorlarmış o yüzden ;)

18. erdincozn54

Aslında eş alınca ilgilenmiyo cünkü kızışmasını engelliyemezsin ama eş almazsan çok iyi iletişim kurar seninle ama çok ilgilenmen lazım ürkütmeden

19. akif4242

akif4242 Guest

Çok ilgileniyorum zaten ama 2 hafta oldu geleli sadece parmagıma alıştı salıyorum evde hiç bana gelmiyor hep kaçıyor :(

20. erdincozn54

o normaldir ama kısa zamanda parmağına alışması güzel bişey ilgiye devam :D

Sayfayı Paylaş