Karadeniz Pet

Yaşını ve ırkını bilecek uzman biri bakabilirmi ?

• Konbuyu başlatan akif4242
  • Başlangıç tarihi
Bide kafese çok zor katıyorum ya tünegi çıkarıyorum ona geliyor sonra yavaş yavaş kafese sokuyorum anca öyle :D

Bantlamak hic iyi degil bence kanat tuyleri yolunursa bidaha ucamaz salmayin kafeste elinize iyice alistirin sionra salin bence.....

Tamam sağol. Bide ışıkları kapatın sonra yakalayın diyen oldu bana ?

Yakalamak derken kuslar avuclanmakdan nefret ederler,siz kafesi ona korkutmadan kapi kismini yaklastirin o girsin olmadi yine tunukle alip koyun....

Bide kafese çok zor katıyorum ya tünegi çıkarıyorum ona geliyor sonra yavaş yavaş kafese sokuyorum anca öyle :D

En güzeli de öyle elinle zorla sokarsan belki hoşuna gitmeyebilir...sabırla,her kaçışında tekrar tekrar deneyerek tünekle birlikte sokarsan kafese daha hoşuna gider senden korkmaz belki yada parmağınla aynı şeyi yapsan daha iyi olur belki biraz daha zor olur parmağına gelmesi ama gelene kadar yap :)olmadı bi kaç gün sonra tekrar yap muhakkak olacaktır :)

ben erkek diyorum bu kuşa ama alttan çekilmiş fotolar direk karşıdan ccekermisin bi ?

yok kardeşim bencede dişi yani 3hafta felan oldu daha alışmadı dişi kuşlar zor alışırmış ya

alışmayla alakası yok kardeşim ya bu sürec senin kuşa nasıl yaklaştığına bağlı mesela ben kuşa sinirlenirim kızarım avucuma alırım ama kuş gene parmağıma gelir omzuma konar sevdirir kendini herşey sana bağlı cinsiyete değil ama ben dişiye benzetemedim alttan çekilmiş fotolardan gündüz tam hizasından ceresini cekersen daha sağlıklı yorum yapabilirim

Tamam kardeşim deneyecem ama herkez dişi dedi flasdan mavi görünüyor sadece

Geri