Karadeniz Pet

yaşlar nedir ??

Alperen GONCA

Meraklı Üye
öncelikle herkese merhaba sarı olan kuşu demin petshoptan aldım ve kafesim olmadiği için ayrı koyamadım kuşları.Sarı kuşu dişi ve 5-6 aylık olarak verdi petshop sahibi kuşların cinsiyet ırk ve yaşları hakkında bilgilendirirseniz çok mutlu olurum!

Son düzenleme:
mavi olan erkek sarı olan yaş olarak 2-3 aylık ama erkek de olabilir cereyi flash olamadan ceksen daha iyi olur..gözleeri siyah kafa şeritleri bile açılmamaış

Son düzenleme:
Arkadsş biriniz 2 3 ay biriniz tamam doğru diyorsuz düzgün bi tam yaşını diyin de güvenelim

Kardeşim öncelikle maşallah çok güzeller. Çok bilgim yok bu konuda fakat forumda okuduğum kadarıyla sarı olan İngiliz kırık bence, sağdaki de yerli gibi duruyor dediği gibi dişi 4-5 aylık mavi olan erkek sanki 8-9 aylık ama dediğim gibi çok bilgim yok

kardeşim bu kuş 6 aylık olmaz 6 aylık dişilerde cere beyaza yakın olur bu kuş en fazla 2-3 aylık ayrıca kuş 2. fotoda erkek gibi duruyor cereyi flash olmadan cekmezsen anlaşılmaz..

Son düzenleme:
İngiliz kirikla uzaktan yakindan alakasi yok kardesim .3-4 aylik yerli guzel bir disi gule gule besle.

Çıldıracam arkadaş adam5 6 ay veriyor bide 10 yıldır bu işi yapıyorum diyor kafayı yiyicem yardm edin napaym ben

Geri