Karadeniz Pet

yaşları nedir?

Dişi için kim neye dayanarak yavrulamaz diyor ? yaş mı var beze mi var ur mu var ne varda söyledi bunu? bunlardan hiç biri yoksa öyle bir ihtimal de yoktur her canlının tabiatına vardır bu istek. Erkek kuşunuz dişi ye göre çok genç gözüküyor biraz daha zamanı var gibi ayrıca kuşların tırnakları kesilmiş. Erkek de eyer foto yanıltmıyor ise tırnaklar yok... Buda eşleşme sırasında sorun çıkarma şansı yüksek demektir. Dişiye çıkıp döllerken tutunamayacak zaten çap olarak da ufak çiftleşselerde döl tutmama şansı çok yüksek yumurta olur ise boş yumurta çıkma ihtimali yüksek oranda var bilginize

Erkek kuşunda dişi kuşunda tırnakları var hiçbirisinin doğal görünüşlerini bozmaya yeltenmedim. Tırnak olunca döl tutma şansı ne kadar küçüklüğü açısından

Son düzenleme:
Erkek kuşun sağ ayak tırnaklarının tek fotosunu atarmısınız elif hanım haklısınız siz yapmamışsınızdır belki sizden önce yapılmıştır yanlış anlama oldu ise kusura bakmayın. Bide sorunuzu tam olarak anlayamadım tırnak olmazsa kavrama ve tutunma işini sadece etle yapamadığı için sıkıntı yaşanabiliyor

Küçüklüğü açısından çiftleşmelerinde anlaşmalarında bir sorun olur mu. Demeye çalıştım. Dişiyi etkilemek için sürekli kafa sallayıp dişinin gagasına vuruyor

evet normal kur yapıyor dişiyi etkilemek için anlaştıkları sürece sorun olmaz kavgaları yoksa gerisi zaman a kalıyor. ilk resimde tırnaklar yanıltıyordu sorun yok tırnakta. hayırlısı ile torunları alırsınız inş elif hanım

Geri