Karadeniz Pet

yaslari ve irklari hakkinda yardimci olurmusunuz ?

• Konbuyu başlatan ilker şahin
  • Başlangıç tarihi
I

ilker şahin

Guest
Oncelikle selamin aleykum arkadaslar birazdan paylascam kuslari ese aticam cinsiye yas ve irklarindan emin degilim 3 tanesinin yardimci olursaniz sevinirim.

Bu ciko iki bucuk yildir bende buda yanina es diye attigim kus

Bunlada diger cift

kırık kuslar jumbolardan gelmeler ancak baya baya kırılmışlar ortadaki dişi de kırılmış ama diğer leri kadar değil

mutasyonlarına gelince 1. resimdeki erkeğin sırtını göremiyorum gördüğüm kadarı ile mavi spangle damızlık

2.kusunuz dişi clearwing dediğimiz kuslardan soyunda opallikte var

3. kusunuz en alttaki grilerden gelme karanlık oldugu için rengi tarçıniyede çalabilir gri yellowface diye tabir ettiğimiz kuslar

2. kusunuz eşe hazır 1 ve sonuncu kusunuz ufak gibi geldi bana iyi forumlar özellikle en alttaki kus %100 3 aylık gibi duruyor

Yorum icin sagolun 1. Kus 2 bucuk yasinda erkek 2. Kusu ona es olarak attim yanyana duran kuslarina ese attim gri ve sari mavi onun cinsi ve yasi ne dir acaba ciftlesmek icin uygun yastalarmi yoksa esleri degistirimi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 13:42 --

Arkadaslar yardimci olurmusunuz hala net olamadimda.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

Arkadaslar ilginiz icin cok sagolun turkuyenin en buyuk muhabbet kusu formu cevap veren 1 kisi