petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaşları ve ırkları nedir sizce...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Merhaba arkadaşlar yeni bir çift muhabbet kuşu aldım bir üretici abimden. Fotoğraflarından yaş ırk ve cinsiyetlerini öğrenebilir miyim.
    Bir de şuan da iki çiftim aynı kafeste bu anlaşan çiftlerim için sorun çıkartır mı. Akşama yeni kafeslerine geçecekler yeni kuşlarım...:)

1-[​IMG]

2-[​IMG]

3-[​IMG]

4-[​IMG]

2. Ali KOÇ
    Gizli

Ali KOÇ Guest

2.resimdeki yerli iki aylık civarı yavru hocam diğeri de yerlidir herhalde

3. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Teşekkürler hocam yorumunuz için , yeni bir kaç foto çektim , dişiler anlaşamıyor birbirlerini tartaklamaya başladılar hafiften , ne yapmam gerekiyor.

1- [​IMG]

2-[​IMG]

3-[​IMG]

Bir de erkeğin kanadında şu şekilde bir şey var , bu nedir ve geçer mi .

1- [​IMG]

Son olarakta bunlar erkek ve dişi değil mi. Yanlış olmasın çünkü..:)

4. yesilcin
    Gizli

yesilcin Guest

naçizhane fikrim;
    1. resim dişi
    2. resim erkek 2-3 aylık yerli.

5. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Teşekkürler . 2. eklediğim fotoğraflara baktınız mı.? Belki daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. Yok mu tecrübeli arkadaşların yorumları ..:)

6. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kuşlar çok bakımsız.

7. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Daha yeni aldım , üretici tanıdık iyi baktığını biliyorum ama nerden anladınız acaba sorması ayıp bakımsız olduklarını..:) Bir de yapabileceğim bir şey var mı kuşlara . Hastalanmalarını istemem..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Yok mu başka yorum yapacak arkadaş..:)

8. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Hakkaten kuşların bakımsız oluduğunu nerden anladınız eğer tüyleri diyorsanız yavru bunlar ne bekliyordunuz ?

9. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Aynen daha tüyleri tam olgunlaşmadı bile..:)

Sayfayı Paylaş