Karadeniz Pet

Yastayım kızgınım öfkeliyim insan kılığına girmiş yaratıklar

Anılcan Nail

Yeni Üye
http://www.hurriyet.com.tr/parmagini-isiran-papaganin-kalbini-sokup-facebooktan-paylasti-40220929
İ. E. adlı sosyal medya kullanıcısının parmağını ısıran papağının kalbini söküp fotoğraflarını paylaşması ortalığı ayağa kaldırdı.

Facebook hesabından yaptığı açıklamada, parmağını ısıran papağına çok kızdığını ve cezalandırmak adına papağının kalbini meyve bıçağıyla söken E., sosyal medyada yoğun tepki gördü. Cani kız için change.org'da yargılanması için başlatılan imza kampanyasına on binlerce insan destek verdi.

1295048_620x410.jpg
E. için Ekşi Sözlük'te de yüzlerce yorum yapıldı. İşte onlardan bazıları

- ne kadar sövsem küfür etsem az kalır. ömrünün sonuna kadar ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde kalması gereken insan görünümlü mahlukattır. içimin soğuması için evire çevire dövsem yeterli olmaz sanırım.

- insanların niye böyle fantezilere giriştiğini hala ve hala anlamış değilim. hayvanın suçu neydi de canını okudun. diyebilecek çok da bir şey yok maalesef.

- sırf daha güçlü olduğu için bir canlıyı öldürme hakkına sahip olduğunu sanan bu zavallı iğrenç yaratık kendinden güçsüz olduğunu gördüğü bir insana, çocuğa, bebeğe de aynı şekilde zarar verebilir.

- şiddeti şiddetle çözme peşinde olanların şiddetle saldırdığı bir ruh hastasının eylemi.

Ceza almayacağımı bilsem bunu yapan yaratığı parçalara ayırmak isterim...

Aşırı derecede sinirliyim facebook hesabını bulamadım varsa atabilirmisin gerekli müdahaleyi elimden geldikçe yapacağım

elim ayağım buz kesti. ALLAH belasını versin kim bu beş para etmez. çok fazla içim yanıyor şuan. yavrum kıyamam ben ona. nasıl yapmış bunu. insan zaten değil. onu da paramparça etmek lazım ne istemiş kuzumdan.

Forumda küfür serbest olsa ... Böyle mahlukatlar yüzünden sessiz canlılar ölüyor ...

Canlılar arasındaki en tehlikeli yaratık yine insan olduğunu kanıtladı. Sözün bittiği yer. 'Yaradılanı sevin yaradandan ötürü' sözünü hiç duymamış bu caniye ne yaptırım uygulansa az çok az...

Elim ayağım titriyor bu nedir ya adi yaratık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allaha havale ediyorum bunu yapana insan demeye dilim varmıyor...
Söylenecek o kadar söz varki günler aylar yıllar ömür yetmez dile getirmeye. Gereken cezayı almasını ümit ediyorum. Genede geri getirmeyecek gideni ama ibret olması için cezalandırılmasını istiyorum...

[emoji572] Tapatalk kullanılarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419]

Yüce yaradan ınsallah belasını verir ve bunu görürüz bu hayvan hakları da genişletilmeli yasalar para cezaları ile değil hapis 6 ay değil 5 10 yıl en az olmalı imzaladım gerekli notu da yazdım malesef bu insanlar bizim ve bu müthiş doğanın oksijenini tüketiyor okadar ofkeliyimki kelimeler yetersiz kalıyor ...

Bunu yapan yaratık, iğrenç bir katildir. Canidir. Ömür boyu da işkence çekse az ona. Allah belasını versin. Ne diyeyim... Sosyal medyada paylaşayım insanların ilgisini çekeyim düşüncesiyle bile yapmıştır bu adiliği...

Geri