Karadeniz Pet

Yatay telin bir önemi var mı ?

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaşlar yatay telli çifthne aradım ancak bulamadım bi satıcı ıle gorustum o bana yatay yada dıkey olmasının bır onemı yok dedı sızce bu dogru mu ?

Kuslar tellere tutunarak tirmandiklari icin yatay olmasinin bir onemi var bulamadiysan dikeyde kullanabilirsin onunda herhangi bir zarari bulunmamaktadir bende 2 adet cifthane var ikiside dikey

Kuslar tellere tutunarak tirmandiklari icin yatay olmasinin bir onemi var bulamadiysan dikeyde kullanabilirsin onunda herhangi bir zarari bulunmamaktadir bende 2 adet cifthane var ikiside dikey

peki kuslar dıkeye tırmanabılıryorlar mı ?

Benim kafesimde dikey ahsaptan kendim yaptım tırmanamadıkları yer yok:) ama genel olarak yatay öneriliyo daha rahat tutunup tırmandıkları için.

Benim kafesimde dikey ahsaptan kendim yaptım tırmanamadıkları yer yok:) ama genel olarak yatay öneriliyo daha rahat tutunup tırmandıkları için.

evet yatay olsun diyorlar ancak işte yatay çifthane bulamıyorrum malesef.artık ya çifthane almayacagım yada dıkey olacak.

Yiğit kafes de yatay telli çifthane var forumdan bir arkadaşımız almıştı sanırım.

Geri