petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yatay ve dikey tel. Uretim kafesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN

Uretim kafesleri hep dikey telli bunun nedeni nedir? Yatay telli kafeste uretim yapmak dikey telliye göre daha mı zordur?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Alakası yok.
    Üretim kafeslerinde genelde giyotin kapı kullanılır. Giyotin kapı montajı da dikey telli kafeslere olur. O bakından..

3. Sefer CANDAN

Cok teşekkürler cevap için. Bi sitede okumuştum dikey telli olması daha iyi diye.Üretimle bi alakası yok demek tekrar teşekkürler

4. Abdurrahman CENGİZ

üretim ile alakası yok sadece kullanış açınsından farkeder

5. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Peki yatay telli üretim kafesi var mı? Ben hiç görmedim, sitelerde falan?

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İstersen her kafeste üretim yapabilirsin. Dikey yatay tel fark etmez. Takılmayın bu kadar çok telin şekline şemaline.
    Yuvalık rahat takılıyor mu, kafes altı rahat temizleniyormu.. Önemli olan noktalar bunlar.

Sayfayı Paylaş