petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yatiskin kusumu degistirmeye gidiyorum bi bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ayberk Köse tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ayberk Köse

kusumu degistirmeye gidiyorum yavru alicam erkeklerin galiba burnu mor pembe karisimi oluyormus dogrumu soyleyeceginiz birseyler varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 10:56 --

arkadaslar bir tane buldum alnindaki cizgiler belirgin iris olusmamis ve burnu mor pembe karisimi sizce almalimiyimkanatlari ve tuyleride saglam acil cevap

http://i.hizliresim.com/kYkaNy.jpg
    http://i.hizliresim.com/R6Y4Wa.jpg
    http://i.hizliresim.com/MlEbz7.jpg

#1 Ayberk Köse, 20 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2014
  2. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    Burnu mor ve pembeyse erkektir. Kanatları sağlam diyorsun kafasındaki çizgilerde küçük olduğunu gösterir beğendiyse alabilirsin.

3. Ayberk Köse

alninin ustunde cizgiler belirgin ama burnuna kadar inmiyor cizgiler gozlerinin orda bitiyor istedigim gibi mavii

4. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    fotoğrafını koyarsanız sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.İyi forumlar.

5. Ayberk Köse

eve gidiyorum fotograf aticam 30 dk ya burnu mor pembe sectim ozellikle

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    gagası siyah burnu mor pembe yem kırabilen bir kuş al önceki kuşuna üzüldüm şimdiden güzeldi kerata :(

7. Ayberk Köse

gagasında siyahlık var burnu pembe fotoğraflar geldi bakın bi .

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tamam işte bunu kendine çok kolay bir şekilde alıştırırsın bir kaç gün rahat bırak onu sessizce yaklaş hep kafese sonra sonra kelimeleri tekrar et falan filan eğitim videolarını izle yap onları

9. Ayberk Köse

yaşı küçük dimi bunun kafa çizgilerinden burnunun tam rengini almaması cinsiyeti ve yaşı hakkında tahmininiz varmı

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yaşı küçük, gerekli ilgiyi alakayı gösterirseniz elinize alışabilir.. Değiştirdiğiniz eski kuşunuzu merak ettim, var mı fotografı?

11. Ayberk Köse

diger konuma bakin isterseniz bu sayfa altinda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

yasi cinsiyeti hakkinda tahmini olan varmi

Sayfayı Paylaş