petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavaş Yavaş Alisiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdemcan tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. erdemcan
    Gizli

erdemcan Guest

Kuşum yaklasik 2 aydir bizde ve yeni yeni alisdi parmagimizi uzatinca üstüne atliyor fakat hala oksanmakdan korkuyor okşamak istiyoruz göbeğine elimizi goturunce kaciyor yada elimize cikiyor oksatmiyor çok korkuyr elime alip kafesden cikarmak istiyorum disaridan korkuyor tam kapisindan cikarcam agziyla demirden tutup içeri kaciyor zorla disari cikartiyoruz avizeye felan konuyor sonra oradan elime aliyorum duracak yeri olmadigi için mecbur elime geliyor elimde duruyor ama söylediğim gibi oksanmakdan ve disardan korkuyor ne yapmam gerek

Ama ele alisti bu iyiye işaret elimize hemen atliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Cevab verecek yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Acaba bana yardim edecek yokmu ?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    alışmaya başlamış 1.seviyeyi geçmişsin :D :)

3. erdemcan
    Gizli

erdemcan Guest

1. Seviyeyi gectikde simdilik tek elimize cikiyor :D omzumuza koymaya calisiyoruz uçuyor hep avizeye konuyor bi oksatsa kendini oksanmakdanda korkuyor

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sabret yakında oda olur bende beceremedim banada sevdirmiyor kendini artık yavruları olursa onları sevecem :)

Sayfayı Paylaş