Karadeniz Pet

Yavaş Yavaş Alisiyor

• Konbuyu başlatan erdemcan
  • Başlangıç tarihi
E

erdemcan

Guest
Kuşum yaklasik 2 aydir bizde ve yeni yeni alisdi parmagimizi uzatinca üstüne atliyor fakat hala oksanmakdan korkuyor okşamak istiyoruz göbeğine elimizi goturunce kaciyor yada elimize cikiyor oksatmiyor çok korkuyr elime alip kafesden cikarmak istiyorum disaridan korkuyor tam kapisindan cikarcam agziyla demirden tutup içeri kaciyor zorla disari cikartiyoruz avizeye felan konuyor sonra oradan elime aliyorum duracak yeri olmadigi için mecbur elime geliyor elimde duruyor ama söylediğim gibi oksanmakdan ve disardan korkuyor ne yapmam gerek

Ama ele alisti bu iyiye işaret elimize hemen atliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Cevab verecek yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Acaba bana yardim edecek yokmu ?

1. Seviyeyi gectikde simdilik tek elimize cikiyor :D omzumuza koymaya calisiyoruz uçuyor hep avizeye konuyor bi oksatsa kendini oksanmakdanda korkuyor

sabret yakında oda olur bende beceremedim banada sevdirmiyor kendini artık yavruları olursa onları sevecem :)

Geri