Karadeniz Pet

Yavaş yavaş büyüyoruz.

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar miniklerimi göstereyim dedim. Annemiz artık alıştı bana da yuvayı açınca kaçmıyor :)

Maşaallah sağlıklı günlerde besleyin inşaallah

Maşaallah sağlıklı günlerde besleyin inşaallah
Allah razı olsun sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:30 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Maşallah, bereketli olsun.
Arada bir alttaki talaşı yenilemek gerek. Yoksa yavruların tüylerine, ayaklarına kaka bulaşıp kurur.

Allah razı olsun abi sağol. Talaşlarını 2-3 günde bir değişiyorum akşam değiştiricem. Teşekkür ederim

Allah razı olsun sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:30 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Allah razı olsun abi sağol. Talaşlarını 2-3 günde bir değişiyorum akşam değiştiricem. Teşekkür ederim
Kardeslerin kardesi ben kuslarini gunluk takip etsem de buradan da yazmak istedim. Masallah. Nazar degmesin. Artik violet showlarin yavrularini bekliyoruz

Maşallah.Bereketli olsun.
Tüyleri kadar ömürleri olsun İnşallah.

MaşAllah ponçiklere. :)

Kardeslerin kardesi ben kuslarini gunluk takip etsem de buradan da yazmak istedim. Masallah. Nazar degmesin. Artik violet showlarin yavrularini bekliyoruz ��

Yardımların sayesinde 1-2 takımdan çoğlarak 10 takım olduk abi. Eli kulağında onlarında showları paylamşıyorum göz değer diye :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Teşekkür ederim herkese Allah razı olsun

Yardımların sayesinde 1-2 takımdan çoğlarak 10 takım olduk abi. Eli kulağında onlarında showları paylamşıyorum göz değer diye :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Teşekkür ederim herkese Allah razı olsun
Insallah kardesim. Yakinda onlarin da gelecek. Her zaman yanindayim.

Maşallah sağlıklı günlerde büyütün inşallah.