petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru 1 Hint bülbülü(ispinoz)

Konusu 'Egzotik İspinozlar Hakkında Genel Bilgiler' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

Arkadaşlar beyaz hint bülbüllerim kuluçkadaydı (3yumurta)1.yavru çıktı (solucn gbi mübarek :))

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun...ALLAH tamamına erdirsin...

3. Yücel YETİMOĞLU

3.yavruda dün çıktı :) yem kırdıklarınıda görúrüm inş. darışı diger hobicilerimize inş.

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    yücel mama vermeyi ihmal etme çok çabuk büyür onlar bendede var bülbül sevyrum hoş güzel renklerde var üretici arkadaşlarda

5. Yücel YETİMOĞLU

mamayı sabah hazırladm abi , kanaryalarda 4.yü yumurtladı sabah büyük ihtimal boş gbi geliyorlar bana (kızgnlık yumurtası olabilir ) ama hayırlısi 3 gün snra bakarım boşsa alırım yumurtaları kuşlar kızgın 10 güne yeniden yumurtlar sanıyorum

6. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    kanarya üreme zamanı geç bile kalmış seninkiler.umarım dolu çıkar yumurtaların.hemen boş die atma bekle yatsın braz

7. Yücel YETİMOĞLU

yozgatta havalar serin gidiyo abi hayvanlar geç kızdı ondan eşe atmadım -ya nasip ben şimdiye yavru alırdm diyodum ama bakalm

8. Umutcan AĞLAR

Darısı bizlerin başına :D

9. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun..Solucan benzetmesi güzelmiş :D

10. Yücel YETİMOĞLU

-Ya nasip
    Dün 3 yavruda öldü...

11. Fdevil

Fdevil Guest

Geçmiş olsun Yahya bey bende şuan tepeli,mantolu hintler üzerinde çalışıyorum ve çok güzel yavrular alıyorum.Çok yavrulayan ama bir o kadar da yavru bakarken sorun yaşatan bir tür ama sabır edin inşallah güzel yavrular alacaksınız ilerde...

12. 01 seMiH

01 seMiH Guest

bende de kesik boyun ispinoz var 1 çift dişi yumurtaları kırdı 4 yumurta vardı 1 tane bıraktı
    neden yaptığını bilen birisi varsa yardımcı olsun

13. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş