petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru alabileceğim jumbo cift

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muharrem tarafından 30 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muharrem

muharrem New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yavru alabileceğim çok yaşlı olmayan bir çift jumbo arıyorum.İstanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim.Yeşil olmaması tercihimdir.İlgili arkadaların yardımlarını bekliyorum

2. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın aleyküm iyi günler elimde mavi gıri renklerinde erkek 2015 Bilezilkli dişi 2015 bileziksiz bilezik kalmadığı için takamadim sow jumbo çiftm var istanbul Sultangazide oturuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:53 --

Selamın aleyküm iyi günler elimde mavi gıri renklerinde erkek 2015 Bilezilkli dişi 2015 bileziksiz bilezik kalmadığı için takamadim sow jumbo çift bulunmakta istanbul Sultangazide oturuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

Selamın aleyküm iyi günler elimde mavi gıri renklerinde erkek sow jumbo 2011 Bilezilkli dişi ingiliz jumbo 2015 bileziksiz çift var çiftleşme ye başladılar Sultangazi cebeci

3. muharrem

muharrem New Member

Beğenileri:
    0

4. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Telefon no yazarmisin wapsap tan atayım buradan bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

0539 441 21 40 bu noya çağrı yada mesaj atarsanız fotoğraf atabilirim siteye atmayı bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Elimdeki çift daha yaşına girmedi oturakli cifttir sow jumbo dur uygun fiyata veriyorum milletin 500 600 çektiği kuşları 300 350 ye vereceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

Iyi aksamlar abi kuşlar ne âlemde

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş