petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru alabilirmiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve theend tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. theend
    Gizli

theend Guest

merhaba arkadaslar benim bir cift kusum var 1 hafta oldu alalı erkek olan kusum sürekli dişi kusa yaklasıyo oyunlar yapıyo ama dişi kusum cok az ilgileniyo erkegi kovuyo yanından cok nadir basını falan kasıyo erkegin yuvalık takdım yuvalıga hiç girmiyo nijer de koydum yemliklerine zamanla anlasırlarmı yoksa değiştireyimmi dişiyi arkadaslar.

2. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Daha dur bakalım 1 haftada ne yapsınlar :) Acele etmemeniz lazım. Nijere de çok gerek yok zaten normal yemin içinde bir miktar nijer var. Fazlası tüy dökümü yapar, hiç yavru alamazsınız o zaman. Kafesi sakin bir yere koyun, yuvalığı takın. Yemlerini sularını da eksik etmeyin gerisini onlar halleder. 1 ayda yavru alan da var, 5-6 ay bekleyen de... Ama en iyi anlaşan kuşları getirseniz bile 1 haftada yeni bir ortamda yavru yapmazlar. Alışmalarını bekleyin.

Sayfayı Paylaş