Karadeniz Pet

Yavru alabilme

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
muhabbet kuşlarında 4-5 aylık tecrübem var ama 1 çift yumurtalı kuş alıp dişinin durduk yere yumurtlayacakken ölmesi yüzünden yeni dişi aldım şimdi ikisi de kızgın kuşların eş tutmuş olmasına ve kızgın olmasına rağmen yavrumayla alakaları yok bana uzun uzun ortam koşulları vs vs anlatabilir misiniz öncelikle kuşların ortamını anlatayım bu arada ben bu kuşlara çok ilgileniyorum.

kafesi benim odamda bilgisayarın üstünde 2 m yüksekte ve ortam sesiz değil müzik veya konuşma seslerini işitiyorlar kuşlarla çok ilgileniyorum sabahları yem vs kontrol ediyorum ve akşam saat 7 ye kadar gelmiyorum ama kardeşim var bilgisayar oynuyordur ses var yine akşam gelince gine kontrol ediyorum bazen erkeği elime alıp hastamı vs kontrol ediyorum bazen erkeği alıp marul yediriyorum uyku saati belli değil saat 1.5 en erken oluyor en geç 3 oluyor.

bütün her şey de hata var ama yavru almış birilerinin ortam koşullarını anlatırsa sevinirim.Ve Nasıl ortamlarda nasıl ilgilenmeliyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:55 --

Güncell arkadaşlar kafes ortamı kafesin yeri bakım zamanı vs vs anlatabilcek arkdaşlar Yok mu ?

Son düzenleme:
Ben üretim için kafes ortamı kafesin yeri bakım zamanı gibi şeyleri arıyorum ama konularda yok yada ben bulamadım.

sağolun yardımcı oldu siz pvc kafes mi kullanıyorsunuz birde şimdi benim kuşu sıcak salona aldım sobanın yanı (doğal gaz) ve omuz hizasında birazdan kafesin içindeki tüneklerin yerlerini değiştircem :) yanlış olmuş hep :)