Karadeniz Pet

Yavru alamama problemi

• Konbuyu başlatan Burak15
  • Başlangıç tarihi
B

Burak15

Guest
2 senedir mubislerim bende ancak bir türlü o kadar cabama ragmen yavru dahi alamadım yumurtlamadılar bile yesil olan erkek mavi olan disi esler ancak bir randuman alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum:confused::confused::confused::confused::)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

Resminiz oncelikle yuklenmemis hizliresim.comdan resminizi yukleyip url sini buraya yapistirmaniz lazim kuslarinizi ayirin birbirlerini goraunler 2 hafta kadar sessiz sakin gun isiginda yasasinlar aksam isiklar yanmasin mesela kuslari pek rahatsiz etmeyin yem suyunu gunluk haftada bir temizlik icin satece yanlarina gidin bu surede 3 kere bi cay kasigi nijer katin yemlerine haftada 2 kez mama verin kirmizi biber salcalik havuclu vsyresonra disiyi erkegin olsugu kafese koyun kafesde yuvalik olsun birde ole deneyin

Son düzenleme:
En az iki cift gerekli, mama takviyesi, sessiz ortam, kizistirici, vitamin gerekli.

foto yola yaş uygun degildir eş degildir vs

2 side iyiy eş ise bu iş olması lazım demeki ortam iyiy degil kafesin üstündekiler ney onlar hayvanları ürkütür. ortamda korktugu şey vardır

2 senedir ciftlesmeyen kuşlar zaten en az 3 yaşına gelmişlerdir.. Kuş değişimi deneyin bence..

kafesin üstündekilere alıskın onlar korkmuyorlar da her yolu denedim kafesi büyüttüm ama tık yok istiyorum ki yavrulandırma gerceklestireyim hevesleniyor insan acıkcası yumurta dahi alamadım :)

kafesin üstündekilere alıskın onlar korkmuyorlar da her yolu denedim kafesi büyüttüm ama tık yok istiyorum ki yavrulandırma gerceklestireyim hevesleniyor insan acıkcası yumurta dahi alamadım :)

bence 2 sene içerisinde kızgınlık yumurtası dahi yapması gerekiyordu. Büyük ihtimalle dişinizde problem var.

dogrudur degisim vakti geldi artık eger güzel cifti olan varsa yumurtlama problemi olmayan özelden geri dönüş sağlasın :D :D

yoksa ben giricem kafese sonunda :D :D

Geri