petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru alamama problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak15 tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burak15

Burak15 Guest

eşlerim yaklaşık 2 seneye yakın bendeler isimleri Zıpır ile Afacan ancak erkek çok hareketli olmasına rağmen dişi bir türlü yumurta vermemiştir. ortamları güzel sıcak huzursuz etmemek adına yalnız bırakıyorum oda sıcaklığı 20 22 derecede tutuyorum neseliler ancak herhangi veri alamadım mavi olan disi yeşil olan erkektir bilgilerinize ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

#1 Burak15, 2 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ocak 2015
  2. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Bahsettiğiniz bilgiler ışığında ortam uygun gözüküyor , anlaşamama gibi bir problem olduğunu da düşünmüyorum. Ayak atma , yem kusma vs . o tarz bir hareketlenme yokmu ? Benim önerim kızıştırmak için mama hazırlanması..

3. furkan66

furkan66 New Member

Beğenileri:
    0
    Nijer tohumu gibi kızıştırma yemleri al belki kızıştırmalarına yardımcı olur

4. Burak15

Burak15 Guest

o dediginiz yöntemleri denedim ancak herhangi bir durum söz konusu degildir..

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ciftlesme ve kur yapma sesi dinletin. Daha da olmadi degistirin.

6. Burak15

Burak15 Guest

onu da denedim ancak yok herhangi bir haraket mavinin disi olduguna emin misiniz ve sizce nasıl ??

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    ayırmayı denediniz mi

8. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Mamalarına özen gösterin, çiftleşme (kaşınma, kur vs.) yapmıyorlar mı hala?

9. baskentli06

Beğenileri:
    2
    mavi bariz dişi kafa yapısındanda belli zaten

10. Burak15

Burak15 Guest

ayırdım 1 hafta kadar erkegin nesesi felan kactı disinin de öyle bir araya getirdim otusmekten ucustular :) erkek tarafından kur kasınma var birbirlerini yuvada taktım ancak tık yok anlamıs degilim :)

Sayfayı Paylaş