petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru alamıyorum Ercan UÇAR Bey

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve mehmetdurdabak tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    #1 mehmetdurdabak, 1 Nisan 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Nisan 2015
  2. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Jumbo mu aldın yoksa

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşun yumurtaları boş çıkıyor diye satıcıya yüklenmek her zaman doğru olmaz. Erkekte sorun olabilir kafes düzeninden dolayı erkek tutturamıyor olabilir. Net deliller olmadan böyle şeyler hoş değil bence...

4. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    profilimdeki kuslar erkek jumbo dişi çek diye verdi 1 yıl kadar oldu

yumurta var ama yavru hiç alamadım

yumurtalar döllenmemiş oluyor yavru aldıgını söyleyerek verdi .....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

1 olmaz 2 olmaz 4 defa kulucka cıkardı hiç nbirisimi tutmaz allah askına toplamda 15-20 yumurta yaptı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

ha madem kusu sağlam mesajlarıma neden cevap vermedi orasıda ayrı bir mevzu tabi

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    yavru aldığını söylediyse başka. Ama tüneklerini felan yinede gözden geçir bakalım

6. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin resmini atabilirmisiniz.

7. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    mustafa kardes sen haklısın

ama yavru aldıgını söyeledi satarken bende güvenip aldım 1. kulucksından sonra ben öesajj attım ama cevap veren olmadı

uzun süredirde pek girmiyorum girincede yazmak istedim arkadası buralarda görünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Malasef resim yok ama söyle söyleyeyim yuvalıga paralel uzanan 1 tane tünek

8. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun inanin üzüldüm eger yovru almak istiyorum diyorsaniz degistirin bence umarım bolca yavru alırsınız.

9. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    Saolun hakan bey

10. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Tünekleri saglamlastir birde mama veriyorsun haftada bir veya 2 defa değil mi erkekte sorun olabilir mi yada ortamda erkeği tedirgin eden birşeyler olabilir onlara bir bak bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Erkeğin sperminin kalitesini yükseltecek ürünler filan var onlardan da deneyebilirsiniz kardeşim

11. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    saol kardesim önerilerin için

12. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Erkeğe E vitamini takviyesi yapınız

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Arkadaşım bu hoş değil biz hiçbir şey bilemeyiz ama Allah biliyor kimsenin kimsede hakkı kalmaz bu nedenle o arkadaşımıza da cevap hakkı doğmuştur inşaallah tartışmadan sorunun çözümüne kavuşulur

14. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    yusuf kardesim sen haklısın ben sadece dikkat cekmesi amacında söyledim son attugum mesajın üzerinden 11-12 ay gecti cevap alamadım neyin cevabını verecek beklıyorum

15. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Başlığı değiştim ben zaten inşaallah orta yol bulunur. iki taraf içinde üzüldüğümü belirtmek isterim

16. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    usta ne yaptın kocaman ercan bey :) karışıklık olmasın ;) sen soyisminide ekle ;)

17. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Ben karıştırdım valla soyisimde andırıyo uçar yaşar :)

18. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    forumdan kimseye çift satmadım :) rahat :D

19. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    sadece alacak arkadaslar daha fazla dikkat etsin :p:mad:

Senlik birsey yok ercan yasar kardes :D

#19 mehmetdurdabak, 1 Nisan 2015
    Son düzenleme: 1 Nisan 2015
  20. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Yöneticilere sor bu üyelik en son ne zaman aktif olmuş yaklaşık 1 yıldır hobiye ara vermiştim ve foruma girmiyordum hatta muhammet beyden şifremi istedim adam şifremi yeniledide girdim maj falan yoktu bu 1

Bir diğeri benim sende telefon numaram vardı madem bi sıkıntın vardı arayıp konuşsaydın ne gevşeklik yapıp benim ismimi kirliyosun

Ben sana kuşların en az 20 tane fotosunu gönderdim kuşları beğendin aldın sana dediğim kuşlardan yavru almıştım eğer bulabilirsem o dişinin kuluçka resimlerinide paylaşıcam

Sen 1 seneden beri nerdeydin şimdi kalkmış bana aahtekar diyebiliyosun sahtekarlıkla sucluyosun
    26 yasındayım allaha çok şükür bogazımızdan gram haram para geçmedi geçmezde madem böle bi sıkıntın vardı 10 yıldır aynı hattı kullanıyorum arasaydın telefasini bir şekilde geçirrdik

Bn bu işi ticari amaç gütmeden yapıyorum ki hobiyi bırakmıştım bundan tam 1.5 yıl önce kuşlarıda sana bıraktıgım için satmıştım senin göndrrdiğin kişi benim evimin içine kadar girdi ve kuşları beraber kafese koyduk eğer seni dolandırmak isteyen biri kendi evine kadar sokar adresini belli edermi ????

Şimdi size soruyorum siz değerli forum üyeleri kim haklı kim haksız bir insanın adını kirletmek bir insana hakaret etmek bukadar kolaymı ?

BU KONU BURDA KAPANMICAK SEN HİÇBİR ŞEKİLDE BENİM ADIMI KİRLETEMEZSİN BEN BU SİTEDE Yada başka bir sitede toplasan ya 5 ya 6 kere kuş satmışımdır ondada hep zarar etmişimdir sen aradan 1.5 yıl geçsin hortla beni kirle geri gönder kuşlarımı kardeşim 1.5 yıl önce sana sattıgım kuşları geri gönder o kuşlardan da yavru alıp ibreti alem diye bunsitede paylaşıcam senin beceriksizliğin yüzünden attıgın çamuru temizlicem .

YAZIKLAR OLSUN. Karar sizin arkdaşlar ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Benim üyelik giriş çıkışlarıma da bakabilirsiniz . Bu mehmet denen arkdaşa 1.5 yıl önce hobiyi bırakıyorum diye evimde beslediğim tek takım olan erkeği jumbo show değil dişisi çek kuşları evime kadar sokup sattım ve en son üyeliğim ne zaman aktif olmuş en on hangi ayda girmişim vi bakılsın lütfen bu mehmet denen karaktersiz de rahatlasın .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş