Karadeniz Pet

Yavru alamıyorum Ercan UÇAR Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetdurdabak

Meraklı Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşun yumurtaları boş çıkıyor diye satıcıya yüklenmek her zaman doğru olmaz. Erkekte sorun olabilir kafes düzeninden dolayı erkek tutturamıyor olabilir. Net deliller olmadan böyle şeyler hoş değil bence...

profilimdeki kuslar erkek jumbo dişi çek diye verdi 1 yıl kadar oldu

yumurta var ama yavru hiç alamadım

yumurtalar döllenmemiş oluyor yavru aldıgını söyleyerek verdi .....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

1 olmaz 2 olmaz 4 defa kulucka cıkardı hiç nbirisimi tutmaz allah askına toplamda 15-20 yumurta yaptı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

ha madem kusu sağlam mesajlarıma neden cevap vermedi orasıda ayrı bir mevzu tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

1 olmaz 2 olmaz 4 defa kulucka cıkardı hiç nbirisimi tutmaz allah askına toplamda 15-20 yumurta yaptı

yavru aldığını söylediyse başka. Ama tüneklerini felan yinede gözden geçir bakalım

mustafa kardes sen haklısın

ama yavru aldıgını söyeledi satarken bende güvenip aldım 1. kulucksından sonra ben öesajj attım ama cevap veren olmadı

uzun süredirde pek girmiyorum girincede yazmak istedim arkadası buralarda görünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Kafesin resmini atabilirmisiniz.

Malasef resim yok ama söyle söyleyeyim yuvalıga paralel uzanan 1 tane tünek

mustafa kardes sen haklısın

ama yavru aldıgını söyeledi satarken bende güvenip aldım 1. kulucksından sonra ben öesajj attım ama cevap veren olmadı

uzun süredirde pek girmiyorum girincede yazmak istedim arkadası buralarda görünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Malasef resim yok ama söyle söyleyeyim yuvalıga paralel uzanan 1 tane tünek
Geçmiş olsun inanin üzüldüm eger yovru almak istiyorum diyorsaniz degistirin bence umarım bolca yavru alırsınız.

Tünekleri saglamlastir birde mama veriyorsun haftada bir veya 2 defa değil mi erkekte sorun olabilir mi yada ortamda erkeği tedirgin eden birşeyler olabilir onlara bir bak bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Erkeğin sperminin kalitesini yükseltecek ürünler filan var onlardan da deneyebilirsiniz kardeşim

Tünekleri saglamlastir birde mama veriyorsun haftada bir veya 2 defa değil mi erkekte sorun olabilir mi yada ortamda erkeği tedirgin eden birşeyler olabilir onlara bir bak bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Erkeğin sperminin kalitesini yükseltecek ürünler filan var onlardan da deneyebilirsiniz kardeşim

saol kardesim önerilerin için

Erkeğe E vitamini takviyesi yapınız

Arkadaşım bu hoş değil biz hiçbir şey bilemeyiz ama Allah biliyor kimsenin kimsede hakkı kalmaz bu nedenle o arkadaşımıza da cevap hakkı doğmuştur inşaallah tartışmadan sorunun çözümüne kavuşulur

yusuf kardesim sen haklısın ben sadece dikkat cekmesi amacında söyledim son attugum mesajın üzerinden 11-12 ay gecti cevap alamadım neyin cevabını verecek beklıyorum

Başlığı değiştim ben zaten inşaallah orta yol bulunur. iki taraf içinde üzüldüğümü belirtmek isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

ha madem kusu sağlam mesajlarıma neden cevap vermedi orasıda ayrı bir mevzu tabi

Yöneticilere sor bu üyelik en son ne zaman aktif olmuş yaklaşık 1 yıldır hobiye ara vermiştim ve foruma girmiyordum hatta muhammet beyden şifremi istedim adam şifremi yeniledide girdim maj falan yoktu bu 1

Bir diğeri benim sende telefon numaram vardı madem bi sıkıntın vardı arayıp konuşsaydın ne gevşeklik yapıp benim ismimi kirliyosun

Ben sana kuşların en az 20 tane fotosunu gönderdim kuşları beğendin aldın sana dediğim kuşlardan yavru almıştım eğer bulabilirsem o dişinin kuluçka resimlerinide paylaşıcam

Sen 1 seneden beri nerdeydin şimdi kalkmış bana aahtekar diyebiliyosun sahtekarlıkla sucluyosun
26 yasındayım allaha çok şükür bogazımızdan gram haram para geçmedi geçmezde madem böle bi sıkıntın vardı 10 yıldır aynı hattı kullanıyorum arasaydın telefasini bir şekilde geçirrdik

Bn bu işi ticari amaç gütmeden yapıyorum ki hobiyi bırakmıştım bundan tam 1.5 yıl önce kuşlarıda sana bıraktıgım için satmıştım senin göndrrdiğin kişi benim evimin içine kadar girdi ve kuşları beraber kafese koyduk eğer seni dolandırmak isteyen biri kendi evine kadar sokar adresini belli edermi ????

Şimdi size soruyorum siz değerli forum üyeleri kim haklı kim haksız bir insanın adını kirletmek bir insana hakaret etmek bukadar kolaymı ?

BU KONU BURDA KAPANMICAK SEN HİÇBİR ŞEKİLDE BENİM ADIMI KİRLETEMEZSİN BEN BU SİTEDE Yada başka bir sitede toplasan ya 5 ya 6 kere kuş satmışımdır ondada hep zarar etmişimdir sen aradan 1.5 yıl geçsin hortla beni kirle geri gönder kuşlarımı kardeşim 1.5 yıl önce sana sattıgım kuşları geri gönder o kuşlardan da yavru alıp ibreti alem diye bunsitede paylaşıcam senin beceriksizliğin yüzünden attıgın çamuru temizlicem .

YAZIKLAR OLSUN. Karar sizin arkdaşlar ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Benim üyelik giriş çıkışlarıma da bakabilirsiniz . Bu mehmet denen arkdaşa 1.5 yıl önce hobiyi bırakıyorum diye evimde beslediğim tek takım olan erkeği jumbo show değil dişisi çek kuşları evime kadar sokup sattım ve en son üyeliğim ne zaman aktif olmuş en on hangi ayda girmişim vi bakılsın lütfen bu mehmet denen karaktersiz de rahatlasın .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...