Karadeniz Pet

Yavru alınmış çift ücretsiz verilecek (Yavru hasreti çekenler öncelikli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremonder

Yeni Üye
2 ay önce 7 yumurta/5 yavru aldığım çift muhabbet kuşumu düzgün bakabilecek birine ücretsiz vermek istiyorum.

Erkek 2.5 ya da 3 yaşında(yaklaşık olarak) Dişi kuş ise ondan 6 ay küçük. Dikkatli bakabilecek birini arıyorum çünkü dişi kuş 4 kere yavrulama yaptı ve ikisinde yumurta tıkanması oldu kalsiyum yetersizliğinden. Çiftten yavru almak istiyorsanız düzgün güneş alan bir yerde bakılmalılar, mürekkep balığı kemiği sürekli olmalı ve takviye mama yapılmalı. Yavru almak istemiyorsanız zaten sorun yok sağlıklı kuşlar.

Erkek ele alışık, dişi kuş ise biraz yabanidir.

Bu bilgiler ışığında bakabilecek ve gelip mecidiyeköy'den alabilecek birisine çifti ücretsiz vermek isterim. İlgilenenler mesaj atsın.

Kuşların yuvalık taktığınız anda çiftleşeceğine de garanti veririm. Yavru yapma konusunda fazla aktifler.

Kuşların resimleri;

i.hizliresim.com/PB3k75.jpg

http://i.hizliresim.com/MWYpB1.jpg

http://i.hizliresim.com/n2PM9N.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı ugurlu olsun

Kuşlar çok güzel hayırlı olsun

Benımde 1 çift kusumvar istersen bana verebılırsın ıyı bakabılırım kuslarına

Her iki tarafa hayırlı olsun. Umarım sizin gibi ilgilenecek biri sahiplenir.

Öyle biri varsa bulsun beni Levent Bey.. Yavru alamayan birileri varsa çok daha güzel olur dediğiniz gibi...

Tebrik ederim sizi alana da hayırlısı olsun. Umarım iyi bakıcak kimselere gider kuşlarınız.

Tüm dostlara teşekkürler.. Bir kaç arkadaş özelden mesaj atmış almak için. Konuşup iyi bakacak birine göndereceğim artık. Sahiplendirildi diyebiliriz yani..

Maşallah. Hayırlısı olsun. Alan arkadaşta inşallah sizin kadar düzgün ve düşünceli bakar.

ALLAH tuttugunuzu altın etsın. Buyuk sevaba gırıyorsunuz. :D

Üyelerimizden Abdurrahman TEKNECİ aracılığı ile çok iyi bakacağına inandığımız bir arkadaşa veriyoruz kuşları.. Bugün Abdurrahman Beye teslim edeceğim kuşları.. Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler. Yeni sahibine de hayırlı, uğurlu olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri