Karadeniz Pet

Yavru alma sıkıntısı???

GÖKMEN ÇAKAR

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşlerımı uzun zamandır izliyorum yavruluk içerisinde birbirlerini kaşıyıp birbirlerine yem yediriyorlar ama eşleşdiklerine hiç raslamadım acaba yavru alabilecekmiyiz yardımlarınızı bakliyorum.

bunlar güzel gelişmeler sabretmek lazım inşaAllah en kısa vakitte alırsınız yavrularını

Rica ederim hocam bende uzun yıllardan sonra 2016 başında yeniden başladım kuş beslemeye şuan meyveleri almaya başladım sabır doğru ve yerinde hareketler ile ustalardan da Allah razı olsun çok yardımcı oldular şuan iki yavrumuz var follukta biri 16 günlük oldu diğeri 14 günlük inşaAllah sizde güzel yavrular alırsınız. Varsa resimleri kuşların yükleyin bakalım bi ustalardan da yorum yapan olacaktır.

Arkadaşlar muhabbet kuşlerımı uzun zamandır izliyorum yavruluk içerisinde birbirlerini kaşıyıp birbirlerine yem yediriyorlar ama eşleşdiklerine hiç raslamadım acaba yavru alabilecekmiyiz yardımlarınızı bakliyorum.

Uzun zaman derken ne kadar bir zamandan bahsediyorsunuz. Tek çift beslerken yavru almak zaman alabiliyor. Siz mamasını vitaminini eksik etmeyin. Fazla rahatsız etmeyin. Uygun bir ortam sağlayın. Gerisini onlara bırakın. Onlar hazır olunca yumurtalar gelmeye başlar.

Rica ederim hocam bende uzun yıllardan sonra 2016 başında yeniden başladım kuş beslemeye şuan meyveleri almaya başladım sabır doğru ve yerinde hareketler ile ustalardan da Allah razı olsun çok yardımcı oldular şuan iki yavrumuz var follukta biri 16 günlük oldu diğeri 14 günlük inşaAllah sizde güzel yavrular alırsınız. Varsa resimleri kuşların yükleyin bakalım bi ustalardan da yorum yapan olacaktır.

Uzun zamandır beraber olan kuşlardan verim alınamıyorsa ayırma yöntemi denenebilir.
Not:Konu başlıklarında ve yorum yazılarında tamamen büyük harf kullanmak forum kurallarına aykırıdır.

Geri