petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru alma sıkıntısı???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve GÖKMEN ÇAKAR tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. GÖKMEN ÇAKAR

GÖKMEN ÇAKAR New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar muhabbet kuşlerımı uzun zamandır izliyorum yavruluk içerisinde birbirlerini kaşıyıp birbirlerine yem yediriyorlar ama eşleşdiklerine hiç raslamadım acaba yavru alabilecekmiyiz yardımlarınızı bakliyorum.

2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    144
    bunlar güzel gelişmeler sabretmek lazım inşaAllah en kısa vakitte alırsınız yavrularını

3. GÖKMEN ÇAKAR

GÖKMEN ÇAKAR New Member

Beğenileri:
    0
    SAĞOLASIN NE BİLEYİM ÇOK OLDU BEKLEYELİ ÇÖZEMEDİM.

4. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    144
    Rica ederim hocam bende uzun yıllardan sonra 2016 başında yeniden başladım kuş beslemeye şuan meyveleri almaya başladım sabır doğru ve yerinde hareketler ile ustalardan da Allah razı olsun çok yardımcı oldular şuan iki yavrumuz var follukta biri 16 günlük oldu diğeri 14 günlük inşaAllah sizde güzel yavrular alırsınız. Varsa resimleri kuşların yükleyin bakalım bi ustalardan da yorum yapan olacaktır.

GÖKMEN ÇAKAR bunu beğendi.
  5. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    138

Uzun zaman derken ne kadar bir zamandan bahsediyorsunuz. Tek çift beslerken yavru almak zaman alabiliyor. Siz mamasını vitaminini eksik etmeyin. Fazla rahatsız etmeyin. Uygun bir ortam sağlayın. Gerisini onlara bırakın. Onlar hazır olunca yumurtalar gelmeye başlar.

6. GÖKMEN ÇAKAR

GÖKMEN ÇAKAR New Member

Beğenileri:
    0

7. GÖKMEN ÇAKAR

GÖKMEN ÇAKAR New Member

Beğenileri:
    0
  8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Uzun zamandır beraber olan kuşlardan verim alınamıyorsa ayırma yöntemi denenebilir.
    Not:Konu başlıklarında ve yorum yazılarında tamamen büyük harf kullanmak forum kurallarına aykırıdır.

Sayfayı Paylaş