Karadeniz Pet

Yavru Almam İçin ne Yapmam Gerekiyor?

• Konbuyu başlatan Murat Can AKYOL
  • Başlangıç tarihi
M

Murat Can AKYOL

Guest
Dişi kuş 14 aydır bende erkeğide 2 hafta önce aldım fakat 12 gündür dişiyle beraber aynı kafesteler. Sürekli öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar filan ama çiftleşmesine dair hiçbir şey olmadı. Daha doğrusu dişi istiyor erkek kaçıyordu. Şimdi erkek yanaşıyor dişi kaçıyor. Ne yapmam gerek?

Çiftleşmeleri için 3 şey gerekir, eş tutmuş olmaları, uygun ortam ve bakım, zaman..

Siz bakımını güzel yapın, ve beklemeye geçin.. Şu zaman çiftleşirler deriz 1 sene geçer çiftleşmezler.. Bu hiç belli olmaz, beklemek lazım.

Çiftleşmeleri için 3 şey gerekir, eş tutmuş olmaları, uygun ortam ve bakım, zaman..

Siz bakımını güzel yapın, ve beklemeye geçin.. Şu zaman çiftleşirler deriz 1 sene geçer çiftleşmezler.. Bu hiç belli olmaz, beklemek lazım.

Ayrıyetten yapmam gereken birşey yok mu? Birde yuvalığın içine ne koymam gerekiyor? Yuvalığa hiç girmiyorlar hiç merak etmiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

+++++++++++++

eşse yuvaları vasa ve ortamları uygınsa olur bu iş

talaş bulamassan yuvaya yem kabukları koyabilirsin(ben öyle yapıyorum).Şuanlık için yumurta maması yapabilirsin,yuvada kalamar kemiği yoksa alabilirsin ama yapman gereken en önemli şey SABIR lı olmak ...

Geri