petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru bakan çift erkek dişiye rahat vermiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin AŞİR tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Arkadaşlar 1 yavrusu olan bir çiftim var erkek bu gün boyunca erkek dişiye rahat vermiyor yuvalığa bile girmesine izin vermiyor girdigi andada girip dışarı cıkartıyor ve sürekli olarak kur yapıyor bu gun nerdeyse yuvalığa hiç sokmadı dişiyi ve sürekli kavga ediyorlar en son 1 dakika boyunca sürekli olarak bir birleriyle boguştular..

ve ben bu durumdan yavrunun zarar görmesinden korkuyorum bu durumda ne yapmalıyım..

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkekgi ayır erkek kuş ciftleşmek istiyor dişi istemiyor yoksa kuşlarının 3 ünden birtanesi zarar görürü yavru büyene kadar erkegi ayır

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yavru kaç ggünluk?

4. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    9 Günlük yavru murat

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    sorun olmaz disi istemedikce birsey yapamaz erkegi yavrudan ayirman icin 15 gunluk olmasi sart 9 gunlukken disi keser bakmayi buyuk ihtimale biraz bekle

6. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0
    ayırmayı bende istemiyorum ama bu durumdada hiç bir şekilde durmuyorlar 2 gundur her yuvada boğuşmada yavrudan veryatlar yükseliyor..

Sayfayı Paylaş