petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Bakımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Merve K. tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Merve K.

Merve K. New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben [MENTION=16102]mervekoc[/MENTION]
    Daha önceki konularda kuşlarımın yumurtanın üstünde oturmamasından bahsetmiştim. Bu ay tekrar yumurtladı şu anda 6 yumurtası var yumurtalar en geç bir haftaya çatlar. Bu sefer yavru çıkacak gibi.Ama yavrular çıkınca nasıl bakmam lazım ne yapmam lazım bu konuda ayrıntılı bilgi istiyorum

2. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    hergün yumurtalı mama verin içinde kabuklarda olsun ama çok küçük parçalara ayırarak verin. ve bir gün belirleyin vitamin günü olsun fazla elleme yavruaları ellerin kokulu olursa sorun olur. 1 haftada bir yuvalık içini temizleyi kuşlar cıkınca kabuklarını içinden alın sıkıntı olur bu kadar onlar gerisini halleder

3. Merve K.

Merve K. New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığa koysam yerler mi yoksa elimle mi beslemem gerek ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Arkadaslar bilgi verir misiniz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurtalı mama yapmayı biliyorsan iki gunde bir muhakkak mama yap
    Sen yap babaları anneye annede yavruya verir yada anne çıkar alır
    yuvalık temizliği en az iki gune bir yap yavrular cogalacak koku olur anneleri gibi
    dışarı pislemez iceridede 4 5 yavru baya bi kokutur
    Temizlik yaparken kursaklarina dikkat et sari sarı görürsün zaten dolumu boşmu diye
    son çıkan yavruya dikkat et ezilebilir bide bit varmı diye kontrol et sıcaktan
    bit oluşur baska soracağın bişey varsa cevaplamaya hazırım
    vitamine elince ben vermiyorum yapay vitamin tavsiyem değil bol çeşitli yem ve mama yeterli

5. Merve K.

Merve K. New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş