petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru besleme şırıngası yaptım nasıl ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Taha Mert Damarlı tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Taha Mert Damarlı

nasıl olmuş arkadaşlar malzemeler şırınga ufak pipet ve şırınga iğnesi

iğneyi kesiyorum snra pipeti ve hortumu takıyorum

bide serum hortumu ilede oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:22 --

bicevap yaszan yok bu nedir yaa

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Güzel olmuş pipet kuş için çok sert serum hortumu olabilir, emeğine sağlık guzel olmuş, çok pahalı birşey değil normal olanlarıda 7 liraya almıştım, ben

3. Taha Mert Damarlı

burada bulamıyorum ben zaten burada tek bir adet kuşçu var oda tek kuş satıor :D bnde kndi imkanlarımla yptm

4. Hürkan YILMAZ

Lolipop saplarıda olabilir güzel düşünmüşsünüz bizimkilerin 4 yumurtası var 4-5 gün sonra çıkıcaklar bende yapsam iyi olur :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:25 --

He bu arada aynı konudan 3 tane açmışsınız ?

5. Taha Mert Damarlı

dünden beri bakan yoktu özr dlrm :/

Sayfayı Paylaş