petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru besleme ve aparatı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kartall82 tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. kartall82

kartall82 Guest

Yavru besleme aparatı tanıtım videosu anne tarafından dışlanan ve besleme kendinize kaldıysa tam size göre bir aparat vede cok ucuz :):):)

[YOUTUBE]9tBVp-nphT8[/YOUTUBE]

2. Hürkan YILMAZ

Bendede onun farklı türü var arkadan bastırıyon ama ucu plastik inşallah bunları kullanmaya gerek kalmaz ama bulundurmak lazım.

3. kartall82

kartall82 Guest

bence her eve lazım bundan ne olur ne olmaz diyerek ucuzda bişi 15 tl diye okudum

4. kaksoy

kaksoy Guest

çok iyi ya hemen nasil açıyolar ağızlarını

5. Burak BAYRAK

nereden temin edebiliriz

6. Yasin ZORLU

sadece ağzına akıtıyor, öle yemek borusuna sokma falan yok dimi?

7. Hürkan YILMAZ

Bazıları yemek borusuna sokar bazıları ağıza yavaşa akıtır tercihe bağlıdır ama bogaza sokmak tecrübe gerektirir yeniysenz sakın kalkışmayn hayvan telef olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Ben bu olayı çözdüm adam almış normal iğneyle şırıngayı iğnenin ucunu kaynakla eritmiş iğnenin ucu yassı şekli almıs sonrada iğneyi bükmüş ben öyle anladım adamın kendi tasarımı galiba.

8. Yasin ZORLU

bence kendi yapımı değil o aparatlar satılıyor.

9. Hürkan YILMAZ

Oda olabilir doğru diyon çünkü kaynakla ısıtsan delik kapanır oyüzden o kesin tıbbi bir araç .

10. Numan Küçük

sadece hero baby alıp da mı besliyoruz başka bişey var mı ek olarak

11. Ertan81

Ertan81 Guest

Bence normal siringaylada yavas yavas yaparsan ayni isi görür.

12. kartall82

kartall82 Guest

evet ama tek fark yavrunun bogazının tahrış olmaması

mama olarakta pirinç unu v.s ile de beslenebilir

Sayfayı Paylaş