Karadeniz Pet

Yavru besleme ve aparatı

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
K

kartall82

Guest
Yavru besleme aparatı tanıtım videosu anne tarafından dışlanan ve besleme kendinize kaldıysa tam size göre bir aparat vede cok ucuz :):):)

[YOUTUBE]9tBVp-nphT8[/YOUTUBE]

Bendede onun farklı türü var arkadan bastırıyon ama ucu plastik inşallah bunları kullanmaya gerek kalmaz ama bulundurmak lazım.

bence her eve lazım bundan ne olur ne olmaz diyerek ucuzda bişi 15 tl diye okudum

sadece ağzına akıtıyor, öle yemek borusuna sokma falan yok dimi?

sadece ağzına akıtıyor, öle yemek borusuna sokma falan yok dimi?

Bazıları yemek borusuna sokar bazıları ağıza yavaşa akıtır tercihe bağlıdır ama bogaza sokmak tecrübe gerektirir yeniysenz sakın kalkışmayn hayvan telef olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Ben bu olayı çözdüm adam almış normal iğneyle şırıngayı iğnenin ucunu kaynakla eritmiş iğnenin ucu yassı şekli almıs sonrada iğneyi bükmüş ben öyle anladım adamın kendi tasarımı galiba.

Bazıları yemek borusuna sokar bazıları ağıza yavaşa akıtır tercihe bağlıdır ama bogaza sokmak tecrübe gerektirir yeniysenz sakın kalkışmayn hayvan telef olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Ben bu olayı çözdüm adam almış normal iğneyle şırıngayı iğnenin ucunu kaynakla eritmiş iğnenin ucu yassı şekli almıs sonrada iğneyi bükmüş ben öyle anladım adamın kendi tasarımı galiba.

bence kendi yapımı değil o aparatlar satılıyor.

sadece hero baby alıp da mı besliyoruz başka bişey var mı ek olarak

Bence normal siringaylada yavas yavas yaparsan ayni isi görür.

evet ama tek fark yavrunun bogazının tahrış olmaması

mama olarakta pirinç unu v.s ile de beslenebilir

Geri