petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Beslenemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mustafa Çelik tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Çelik

Merhaba arkadaşlar 3 tane 1 aylık olan yavrularım var.2si cok rahat yemi kırabiliyor ve yiyebiliyor ama 1si yiyen 2 yavrunun ağızından beslenmeye çalışıyor nasıl anne yavrusunu besler buda kardeşlerinin ağızından beslenmeye çalışıyor bu yüzden bazen kuşları sıkıştırıp ağızından yem almaya çalışıyor ne yapmam lazım nasıl alışıcak ?

2. Mustafa Çelik

Bu yemeyen kuş hep Kabarık duruyor ama cok hareketli durgunluk yok onuda anlamadım ..

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Tekrar yuvaya atıp annesinin besleyip beslemediğini gözlemlediniz mi?

4. Mustafa Çelik

Evet anne kaçıyor 10dk bekledım yedirmedi

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    O zaman şu şekilde yapın.'O yavruyu ayrı kafese alıp kabuksuz yem verin'.

6. Mustafa Çelik

suan Kuş maması aldım nature plan die onu verıorm fazla kafesim yok suan evde ztn 2 tane kafes var biri yavrular biride anne-baba için

Sayfayı Paylaş