petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru besleyen dişide mantar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet ŞEKER tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet ŞEKER
    Gizli

Herkese mrhba, benim yavru besleyen bir çiftim var. Bgün farkettim bişey dişinn gagasnda mama artığı vr gbi. Ayrıca cereside çk pürtülü gibi. Anorml br durm varmı. Mama artığı zmanla geçermi. Yoksa mntara çevirirebilrmi. Çevirrse ne yapablrim? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

Konu gnceldir.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben bu fotoğrftan hiçbir şey anlamadım ama mama artığı normal yavrulara kustuğu için olur

3. Ahmet ŞEKER
    Gizli

Fotorafı kaç kz denedm ama en net bu oldu. Mama artğı zzamanla gçrmi o zman. Ceresi çk mu pütürlü pki. Yşlı oldundnmıdır pütrlenme.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Pütürlenme yaşlılarda olabilir artık geçer su içince falan veya sürtünce kalamara gaga taşına

5. Ahmet ŞEKER
    Gizli

Su içiyrmu bilmiyom ama gaga tşına ve kalamara hç gtmiyo, yuvadn çkmıyoki. Sağa sola sürerk gçirrmi acaba.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Geçer geçer merak etmeyin kalıntılar gider

7. Ahmet ŞEKER
    Gizli

Anladm, kurumş gibiydi, ondn korktm, öyle bişe olusrsa ne yaparm hç blmiyorum. Yvru bütüymk ne zrmuş. Tşkr edrim.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Eğer dişi ısırmıyorsa elinizi yakalayın tırnakla kazıyın hafiften sonra da bir bezle silin atın kafese tekrardan

9. Ahmet ŞEKER
    Gizli

Çok kötü ıssırıyo. Yanına yanaşmıyom. Rsmi zr çktim zten. Yani hala olmsuz bi durm olma riski varmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Yarn bi kontrl edeym, duruyosa bi önlm almm gerekrmi. Ne tavsye edrsinz.

Sayfayı Paylaş