Karadeniz Pet

Yavru besleyen dişide mantar

• Konbuyu başlatan Ahmet ŞEKER
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet ŞEKER

Guest
Herkese mrhba, benim yavru besleyen bir çiftim var. Bgün farkettim bişey dişinn gagasnda mama artığı vr gbi. Ayrıca cereside çk pürtülü gibi. Anorml br durm varmı. Mama artığı zmanla geçermi. Yoksa mntara çevirirebilrmi. Çevirrse ne yapablrim? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

Konu gnceldir.

Ben bu fotoğrftan hiçbir şey anlamadım ama mama artığı normal yavrulara kustuğu için olur

Pütürlenme yaşlılarda olabilir artık geçer su içince falan veya sürtünce kalamara gaga taşına

Geçer geçer merak etmeyin kalıntılar gider

Eğer dişi ısırmıyorsa elinizi yakalayın tırnakla kazıyın hafiften sonra da bir bezle silin atın kafese tekrardan

Eğer dişi ısırmıyorsa elinizi yakalayın tırnakla kazıyın hafiften sonra da bir bezle silin atın kafese tekrardan
Çok kötü ıssırıyo. Yanına yanaşmıyom. Rsmi zr çktim zten. Yani hala olmsuz bi durm olma riski varmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Yarn bi kontrl edeym, duruyosa bi önlm almm gerekrmi. Ne tavsye edrsinz.

Geri