petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru çift muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasanhuseyin tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. hasanhuseyin

hasanhuseyin New Member

Beğenileri:
    0
    2-3 aylık biri erkek biri dişi muhabbet kuşum var çok iyi anlaşıyorlar. ele alıştırmak konuşturmak için ne yapmalıyım.kafeste bazen dokunup sevmeme izin veriyorlar bazende kaçıyorlar. 20gündür elden bi kere yem yediler. ayırmaya kıyamıyorum çok bağlılar birbirlerine:confused:

2. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Ayırmazsan sana alışamazlar alıştırmak istiyorsan ayır

3. hasanhuseyin

hasanhuseyin New Member

Beğenileri:
    0
    bende öyle düşünüyorm. birbirlerinden ayrılmıyolar hiç aralarında mesafe olunca ötmeye başlıyolar birbirlerine. ayırıp davranışarını deneyeceğim bakalım

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Beraber olan kuşları alıştırmak imkansız değilse de çok zor ve sabır gerektirir. Bıkmadan sabırla eğitimlerine devam etmelisiniz. İnşallah en kısa zamanda sonuca ulaşırsınız.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    İşin zor. Çünkü çok çok yavaş hareket etmen gerekebilir. Birisi korktuğu anda diğeri de etkileniyor ve senden uzaklaşıyorlar.

6. fatih kaplan

fatih kaplan New Member

Beğenileri:
    0
    çift kuş beslemek konusturmak çok zordur imkansız değildir yapılabilir ama çok zor olur ya kendi hallerine bırakıcaksın kafeslerinde mutlu mesut yaşayacaklar =) yada ayıracaksın

7. hasanhuseyin

hasanhuseyin New Member

Beğenileri:
    0
    aynen öyle oluyor birbirlerini korkutuyorlar çok uğraşıyorum. bakalım ayrı olunca ne yapacaklar. teşekkürler arkadaşlar

8. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ben besliyorum yavru 2 tane 1-2 gün yan yana koydum ele gelen kuş gelmemeye başladı bende ayırdım düzeldisalıcağım zaman diğer kuşun odasının kapısını kapatıyorum öyle salıyorum yan yana getirmiyorum kuşları ama sabah birbirlerine çok sesleniyolar sinir bozucu biraz ama yapıcak bişey yok

Sayfayı Paylaş