Karadeniz Pet

Yavru cikar mi sizce?

falinak

Yeni Üye
Herkese iyi aksamlar,arkadaslar yaklasik 1yasinda tek disi muhabbet kusum yumurtlamaya basladi.bir kac yumurtadan sonra bizde yanina erkek kus getirdik.aralari pek iyi degil.bizimkide yumurtlamaya devam ediyor.ilk sorum sizce yavru cikma ihtimali var mi?birde yumurtalarin uzerinde pek durmuyor sorun olur mu?tecrubeli arkadaslardan cevap rica ediyorum.

Cok düşük bir ihtimalde olsa yavru cıkma ihtimali var. Ama bu cok kücük bir ihtimal. yumurtaları kontrol edin eger boş olduguna inanıyorsanız dişi kusu yormamak için yumurtaları alabilirsiniz.

Cok düşük bir ihtimalde olsa yavru cıkma ihtimali var. Ama bu cok kücük bir ihtimal. yumurtaları kontrol edin eger boş olduguna inanıyorsanız dişi kusu yormamak için yumurtaları alabilirsiniz.

çifleşmeden den yavru cıkma olasaliği %00.05 miş muhasebe hesabı olarak yazim...cifleşerek cıkma oranı %97.99

Bos yumurtalardır büyük ihtimalle kızgınlık yumartası olması muhtemel

araları iyi değil demişsiniz çiftleşmeden yavru çıkma ihtimali yok.

çifleşmeden den yavru cıkma olasaliği %00.05 miş muhasebe hesabı olarak yazim...cifleşerek cıkma oranı %97.99

Dostum dişi kus eger erkek ile anlastıysa hemen eş olabilir dolayısı ile yumurta döllenmis olabilir ondan dolayı ben bu sekilde bir acıklama yaptım...

Dostum dişi kus eger erkek ile anlastıysa hemen eş olabilir dolayısı ile yumurta döllenmis olabilir ondan dolayı ben bu sekilde bir acıklama yaptım...

evet oda olabilir bazi kuşlar kiziştiği zaman yanına birakılan erkekle anlişior mecburen...

Umut dunyasi bakalim bekliycez.deli kezban 3 yumurtasini afiyetle yedi.2 tanesinide yanlislikla deldi sanirim.delik olanlarin sivisi akmis uzerine kum bulasip kurumus.onlarida alayim mi yuvadan?

Umut dunyasi bakalim bekliycez.deli kezban 3 yumurtasini afiyetle yedi.2 tanesinide yanlislikla deldi sanirim.delik olanlarin sivisi akmis uzerine kum bulasip kurumus.onlarida alayim mi yuvadan?

:) muhabbet kuşlarinida anlamiyorum nıye yumurluyorsun nıye yıyıyorsun kardeşim ya :D yiyceksen yumurtlama daha iyi demi ama...

% 1 ihtimal veriyorum ben .

Geri