petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru çıkma sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Fatoş KARA tarafından 14 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Fatoş KARA
    Gizli

mrb dişi kuşum 18 aralıkta ilk yumurtasını yaptı 2 gün araryla 7 yumurta oldu ocak sonunda tekrar yumurtlamaya başldı şimdi 14 yumurta var ama hiç çıkan yok bu ilk yumurtlaması normalde 18 19 günde çıkar die biliyorum neden çıkmyor acaba boş mu ama hiçbiri çıkmadı sorun nedir acaba tşkler

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    yumurtaları kontrol edin ilk yumurtalar boş demekki atın gitsin hayvan boşa yatmasın bari

3. Fatoş KARA
    Gizli

14 tane oldu hepsi mi boştur nasıl kontrol etcez ışığa tuttum ama anlamadım

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Suya koyun hareket ediyorsa içinde canlı vardır. Eğer yoksa atın hepsini hayvan boşa yatmasın, erkeği de değiştirin.

5. Fatoş KARA
    Gizli

teşkkrler ama erkeği değiştirmek istemyorum yumurtlamamaları için ne yapmam lazm

6. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    erkek le dişiyi ayırsanda dişi kızgınlık dönemi gelince gene yumurtlar

7. NİHAT GÜNEŞ
    Gizli

merhaba ksk arkadaşım. Hayvanların doğal işgüdüsünde var yumurtlamak.Birbirlerinden ayırsanda dişi yumurtlayabilir. Senin erkekte iş yok veya daha olgunlaşmamış olabilir. Bu yüzden yavru olmuyordur. Yumurtaları çıkar hayvan boşuna yatmasın. Kolay gelsin.

8. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    erkek daha ufakmı ? zamnla tohumlama yapacaktır vtamin mama takvyesi yap braz

9. Fatoş KARA
    Gizli

erkek 3 yaşını geçti dişi 2 yaşa yakın

10. NİHAT GÜNEŞ
    Gizli

Ksk kardeşim ismini bilmediğim için böyle hitap ediyorum. Kusura bakma . Senin erkek herhalde kısır onu başka yetişkin bir erkekle değiştir. Bir ay içnde her şey yoluna girer.

11. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    dişinin ilk yumurtası ise beklemeni tavsiye ederim ikinci kuluçkanı.

12. Fatoş KARA
    Gizli

dişininde erkeğinde ilk ama üst üste oldu ilk 7 sonra gene 7 çıkan yok 2 ay olcak

13. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    İlk 7 yumurtayı atın onlar boş, diğer 7 yumurtayıda bekletebilirsiniz yumurtlama tarihine göre 18 ile 21 gün arasında çikar yavrular.

Sayfayı Paylaş