petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Benim daha önce yavru aldığım çiftim var. 1 ay önce yumurtladı ancak 2 günde bir değilde biraz düzensiz şekilde (3 gün sonra 7 gün sonra gibi) yumurtladı. Baktığımda 5 yumurtanın 4 nün dolu olduğunu gördüm. 2 si çıktı ve yaklaşık 6-8 günlük ancak sonraki yumurtadan yavru tam çıkamamış ve sırtında kabuk gerisi dışarda ölü buldum yavrulukta. Dün 1 tane daha dolu yumurta vardı, bugün baktım ne yumurta var ne çıkan yavru nede ölü yavru. Heralde çıkan yavruyu yemiş olamaz (yumurtadan çıkan yavrunun boş yumurtasını hep yiyor). Kafesin tabanına baktım yumurtayı attımı diye o da yok. Ne oldu yumurtaya veya yavruya anlamadım. Yorumlarınızı yazarmısınız

#1 qwxbb, 8 Aralık 2014
    Son düzenleme: 8 Aralık 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Bunlar yamyam mı ya? (içi dolu yavruyla beraber yumurtayı yiyor). Peki tam çıkamayan yavru acaba tam gelişemediği için mi çıkamadı

#3 qwxbb, 8 Aralık 2014
    Son düzenleme: 8 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş