Karadeniz Pet

(YAVRU ÇIKTI) Mantolu ve tepelilerimden görüntüler :)

Maşallah Allah yolunu açık etsin kardeşim

maşallah buğün izmir de fuarda arandım tepeli muhabbet
bu kadar düzgün göremedim
ne büyük mutluluk olmuş sizin için tebrikler

Öncelikle maşallah.
Ben ilk başlarda tepeli ve mantoluları hiç beğenmezdim çevremdeki üstadlar herşeyi bırakarak sadece bunları üretmeye başladılar.
Sürekli karşımda gördüğüm için ilgimi çekmeye başladı. Ama hala kararsızım :)

Maşallah,

Serkan hocam işinizi layıkıyla yapmanızın sonucunda bizde mutlu olup hevesleniyoruz. İnsanın emeğinin karşılığını alması kadar güzel birşey yok. Allah kimsenin emeğini zayi etmesin. Herkes istediği yavrulara sahip olsun.

Masa alah sirtindaki tüyler niye oyle

Çok teşekkürler arkadaşlar , büyük hevesler vererek buraya kadar geldim .

Bununda en büyük nedeni güzel dostluklar , hobi tutkunu arkadaşlardan destek ve sabır..

Yaklaşık 6 7 aylık olduklarında anlaşan çiftleri takip ederek farklı kafese eşe atıyorum..Zaten iyi bir bakımla 15 gün yada en geç 1 ay içerisinde yumurtaları geliyor :)

Öncelikle maşallah kuşlarınıza çok tatlılar :) ben şeyi merak ettim kardeş oldukları için sıkıntı olur mu olmaz mı doğacak yavrular sakat olma durumu gibisinden çünkü ben de bi dişi almayı düşünüyorum arkadaştan ama korkuyorum bu konudan ötürü bilgilendirirseniz sevinirim :)

Ooo bu tepeliler çok şirinler Serkan abi ..İnşallah bunlarında yavrularını görmek nasip olur :) Maşallah

Öncelikle maşallah kuşlarınıza çok tatlılar :) ben şeyi merak ettim kardeş oldukları için sıkıntı olur mu olmaz mı doğacak yavrular sakat olma durumu gibisinden çünkü ben de bi dişi almayı düşünüyorum arkadaştan ama korkuyorum bu konudan ötürü bilgilendirirseniz sevinirim :)

Bunlar kardeş değiller .Ayrı anne babanın yavrularından tek tek seçtim kendim eş yaptım.

Ooo bu tepeliler çok şirinler Serkan abi ..İnşallah bunlarında yavrularını görmek nasip olur :) Maşallah

Saol Ali Alp kardeşim evet çok şirinler ama ben valla çatlayacağım meraktan :) Acaba nasıl yavrular çıkacak :)

Arkadaşlar tepeliler ile ilgili tüm gelişmeleri bu konu altında altında sizlerle paylaşıyorum. Çiftimin ilk yavrusunun cikcik ciyaklasını an itibariyle duymuş bulunmaktayım :) valla bu hobiye bugün başlamış kadar muyluyum ve hevesliyim.Umarım sağ sağlim yeme düşerler.

Evet çok çirkinler ama zevk meselesi bende ilk hobiye başladığımda hiç sevmezdim ama şuan gözbebeklerim :) çok tatlılar yaa deme öyle :)

Daha çok çoğalmalarını bekliyoruz. o kadar çok çoğalsınlar ki. yenge kızsın sana sende bize ver :p

Ali abi sende işi biliyon hee :) keşke çok çok yavrulasa da hep birlikte bu soyu devam ettirsek. Gerçekten bunlar çok farklı. Tepesi ve sırtı çok düzgün.Bakalım yavruları nasıl çıkacak merakla bekliyorum.

masallah serkan bey bir sorum olacaktı bu tepelilerin fiyatları kaçtan baslıyor siz verseniz kaça verirsiniz :D

Gözünaydın Serkan abi :) Merakla beklenen haberim geldi vallahi :) Bol bol ürette alayım abi senden bi tepeli :)