Karadeniz Pet

(YAVRU ÇIKTI) Mantolu ve tepelilerimden görüntüler :)

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim.

İnanın ilk defa yavru alıyorum gibi heyecanlı ve hevesliyim.Allah a şükür nazar değmesin diyim :) herşey yolunda gidiyor , 3.yavrumda çıktı ve sağlıklı bir şekilde büyüyorlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Arkadaşlar süper bir duygu yaa :) bakalım yavruların tepesi nasıl olacak , inşallah 3 tanesinden 1 tanesinin mantosu'da olur :) Bakalım sabırla bekliyorum sonuç ne olacak.

Biraz daha büyüsünler , ilk tüylenmelerinde resimlerini sizlerle paylaşacağım.

:) daha tüylenmediler mi?

Ali abi beyaz ilk tüyleri çıktı ama renkleri belli olmadı , 4 - 5 güne netleşir tam tüyleri diye düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

arkadaslar tepelılerımı benımle aynı heves ıcerısınde bekleyen arkadaslar ıcın ufak bır tıyo veroyom dedım , muhtesem renkte gelıyorlar , haftaya resımlerını paylasmayı dusunuyorum..

Sınan ustam darısı basına , senınkılerde ınsallah bıran once meyvelerını verırler.

Sağol Serkan hocam senin yavruları cidden 4 gözle bekliyorum. Benimkilerin daha zamanı olacak muhtemelen balkonu kapattırcam haftaya kısmetse 800 TL istediler bu arada yer değişikliği olacak doğal olarak allah kısmet ederse mart sonlarına doğru yumurta bekleyeceğim :)

masallah serkan bey biliyorsunuz ben de tepelilere tutkunum alıcam insallah...resimlerini paylasın da biraz kuş görelim :)

Sağol Serkan hocam senin yavruları cidden 4 gözle bekliyorum. Benimkilerin daha zamanı olacak muhtemelen balkonu kapattırcam haftaya kısmetse 800 TL istediler bu arada yer değişikliği olacak doğal olarak allah kısmet ederse mart sonlarına doğru yumurta bekleyeceğim :)

İnşallah hayırlısıyla yeni yerlerine en kısa sürede alışırlar. Yeni yerlerinin resmini müsait olduğun zamanda çekersen resimlerin görmek isterim.

Hayırlı uğurlu olsun Serkan abim yavrular çıktı demek maşAllah :)